Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Fot. East News
KROLEWSKIE ŻYCIE

Szefowie kuchni zdradzają ulubione potrawy księżnej Kate!

Te potrawy zdecydowanie Was zaskoczą!

Marta Baran 3 lipca 2020 18:31
Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Fot. East News

Kate Middleton może pochwalić się niesamowitą figurą, z pewnością jest jedną ze szczuplejszych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jednak czy księżna aż tak bardzo trzyma się diety? Trzeba przyznać, że publicznie dość rzadko mówi o swoich nawykach żywieniowych lub tym co po prostu lubi jeść. Jeśli chodzi o samo gotowanie, Kate pozostaje skromna w kwestii swoich umiejętności kulinarnych, a nawet sama wyśmiewa się, że zdecydowanie nie ma do tego ręki

William musi przez większość czasu znosić moje gotowanie.

Podczas wyjść Kate ma jednak swoje sprawdzone posiłki, po które często sięga. Jesteście ciekawi, jakie są jej ulubione potrawy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌻 This #ChildrensHospiceWeek The Duchess of Cambridge, Royal Patron of @eachhospices since 2012, joined families to plant a garden for The Nook, one of EACH’s purpose-built hospices. Using plants bought during her visit to Fakenham Garden Centre last week, The Duchess worked alongside an EACH volunteer gardener and a family to plant a garden that will provide enjoyment for children and families. Throughout the pandemic EACH has continued to deliver end of life and emergency crisis care as well as bereavement support. Marking the end of Children’s Hospice Week, The Duchess also met with staff from EACH’s care and facilities teams to thank them for the incredible work that they do. Organised by the UK charity Together for Short Lives, Children’s Hospice Week 2020 celebrates and raise vital funds for the UK’s 54 children’s hospices — visit @togetherforshortlives to find out more.

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Pikantne curry

Kiedy Kate była w siódmym miesiącu ciąży przed narodzinami swojego syna księcia Jerzego, często wstępowała do sklepu w Barkshire – Spar prowadzonego przez parę Chan Shingadię i jej męża Hasha. Jak wspomina kobieta, księżna często kupowała domowe dania z warzywami z przyprawą curry. Jak sama Kate, przyznała jest fanem pikantnych potraw.

Sushi

Podczas wizyty w Japan House London Kate, jak i William byli wielkimi fanami sushi. Wygląda na to, że nawet członkowie rodziny królewskiej lubią poznawać nowe smaki i eksperymentować z potrawami z całego świata.

Jagnięcina

Podczas wesela księcia Williama z Kate Middleton podobno nie mogło zabraknąć dań z jagnięciną. Jak się okazuje para królewska dość często decyduje się na dania z tym mięsem . Uczestnicząc w Taste of Fritish Columbia Food Festical w 2016 roku, udali się na stoisko kuchni Vikrama Vija i próbowali wymyślnych dań na bazie mięsa jagnięcego.

Popcorn

Kto powiedział, że rodzina królewska nie może jeść fast foodów i niezdrowych przekąsek? Podczas wizyty w Kanadzie i USA w 2014 roku Kate i William nie kryli, że przepadają za… popcornem. Podczas ważnego meczu przyłapano ich na zajadaniu się tą niezdrową przekąską.

Dania wegetariańskie

Mimo, że Kate je mięso, wygląda na to że preferuje ona także dania wegetariańskie. Będąc w królewskiej po Indiach szef kuchni Raghu Deora przygotowywał potrawy dla pary książęcej i ujawnił, że księżna Kate ze smakiem delektowała się bezmięsnymi potrawami między innymi lunchem warzywnym z curry z soczewicy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.