Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Fot. East News
KROLEWSKIE ŻYCIE

Wygląda na to, że dieta Kate Middleton to nie tylko zdrowe posiłki!

Poznaj ulubione potrawy księżnej Cambridge

Marta Baran 12 sierpnia 2019 14:30
Księżna Kate, kosmetyki księżnej Kate, Kate Middleton
Fot. East News

Kate Middleton może pochwalić się niesamowitą figurą, z pewnością jest jedną ze szczuplejszych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jednak czy księżna aż tak bardzo trzyma się diety? Trzeba przyznać, że publicznie dość rzadko mówi o swoich nawykach żywieniowych lub tym co po prostu lubi jeść. Jeśli chodzi o samo gotowanie, Kate pozostaje skromna w kwestii swoich umiejętności kulinarnych, a nawet sama wyśmiewa się, że zdecydowanie nie ma do tego ręki: „William musi przez większość czasu znosić moje gotowanie” – raz zażartowała z grupą szefów kuchni. Podczas wyjść Kate ma jednak swoje sprawdzone posiłki, po które często sięga. Jesteście ciekawi, jakie są jej ulubione potrawy?

Pikantne curry

Kiedy Kate była w siódmym miesiącu ciąży przed narodzinami swojego syna księcia Jerzego, często wstępowała ona do sklepu w Barkshire – Spar prowadzonego przez parę Chan Shingadię i jej męża Hasha. Jak wspomina kobieta, księżna często kupowała domowe dania z warzywami z przyprawą curry. Jak sama Kate, przyznała jest fanem pikantnych potraw.

Sushi

Podczas wizyty w Japan House London Kate, jak i William byli wielkimi fanami sushi. Wygląda na to, że nawet członkowie rodziny królewskiej lubią poznawać nowe smaki i eksperymentować z potrawami z całego świata.

Jagnięcina

Podczas wesela księcia Williama z Kate Middleton podobno nie mogło zabraknąć dań z jagnięciną. jak się okazuje para królewska dość często decyduje się na dania z tym mięsem . Uczestnicząc w Taste of Fritish Columbia Food Festical w 2016 roku, udali się na stoisko kuchni Vikrama Vija i próbowali wymyślnych dań na bazie mięsa jagnięcego.

Popcorn

Kto powiedział, że rodzina królewska nie może jeść fastfoodów i niezdrowych przekąsek? Podczas wizyty w Kanadzie i USA w 2014 roku Kate i William nie kryli, że przepadają za… popcornem. Podczas ważnego meczu przyłapano ich na zajadaniu się tą niezdrową przekąską.

Dania wegetariańskie

Mimo, że Kate je mięso, wygląda na to że preferuje ona także dania wegetariańskie. Będąc w królewskiej po Indiach szef kuchni Raghu Deora przygotowywał potrawy dla pary książęcej i ujawnił, że księżna Kate ze smakiem delektowała się bezmięsnymi potrawami między innymi lunchem warzywnym z curry z soczewicy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?