Michelle Obama
Fot. East News
STYL ŻYCIA

Znamy sekret idealnej sylwetki Michelle Obamy! Czy to dieta?

Jak Michelle dba o zdrowie?

Marta Baran 16 września 2019 14:45
Michelle Obama
Fot. East News

Michelle Obama zawsze motywowała ludzi do ćwiczeń – kiedy była Pierwszą Damą, ale również obecnie. Jak przyznaje w wielu wywiadach lubi nad sobą pracować, a teraz ma do tego większe predyspozycje niż wcześniej – może odwiedzać zajęcia treningowe bez większych problemów i niepotrzebnej uwagi. Jaki jest jej sekret idealnego treningu, diety oraz co uważne motywacji? Koniecznie poznajcie jej sprawdzone sposoby!

Jak poprawić swoją formę? Oto recepta Michelle Obamy

Jeśli chcesz trzymać formę jak Michelle, powinnaś spróbować ćwiczeń w towarzystwie przyjaciół. Jak radzi żona Baracka Obamy, znajdź czas na trening z bliskimi – nie dość, że wasza przyjaźń rozkwitnie, to będziesz w idealnej formie. Co ćwiczyć? Swoim treningiem była pierwsza dama podzieliła się w mediach społecznościowych. Na opublikowanym wideo było widać, że Michelle lubi stawiać na różnorodne dyscypliny, między innymi skakanie po linie, podnoszenie ciężarów, a także boks. Z pewnością w doborowym towarzystwie wysiłek fizyczny nie będzie aż tak męczący!

Jak się okazuje, celem Obamy jest nie tylko utrzymywanie swojego zdrowego stylu życia, ale również innych ludzi. To właśnie ona zapoczątkowała ogólnokrajową akcję Let’s Move mającą na celu zachęcić młodzież do ćwiczeń, aby walczyć z nadwagą oraz otyłością. Jak wiadomo w Stanach Zjednoczonych ten problem rośnie w zastraszającym tempie. Podczas pracy w Białym Domu pierwsza dama organizowała również BootCampy, które były dość popularne w USA, miały one na celu prowadzić ćwiczenia grupowe na wzór odpowiedników wojskowych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

Dieta pierwszej damy

Ćwiczenia to oczywiście nie wszystko, aby uzyskać jak najlepszą sylwetkę ogromne znaczenie ma również spożywanie posiłków. Michelle ma ciało do pozazdroszczenia, a to również zasługa zdrowej kuchni, za którą przepada. Dieta powinna się opierać w szczególności na sezonowych owocach i warzywach (przede wszystkim te o czerwonym kolorze – truskawki, pomidory, papryka). Według Michelle należy unikać dań przetworzonych, fast–foodów oraz oczywiście słodyczy, ale jak każdy ma swoje słabości i czasami skusi się na frytki, ciasta i burgery.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!