Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin
VIVA! TYLKO U NAS

Hailey Bieber pokazała, jak wygląda jej nie do końca zdrowa dieta

Modelka nie odmawia sobie fast foodów!

Redakcja VIVA! 19 listopada 2019 19:30
Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin

Hailey Bieber uchodzi za jedną z piękniejszych modelek na świecie, może pochwalić się piękną sylwetką, świetnie prezentując się na wybiegu lub na zdjęciach. Mogłoby się wydawać, że żona Justina Biebera trzyma się restrykcyjnej diety i za często nie sięga po niezdrowe jedzenie. Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że ze swojej diety cały czas próbuje wyeliminować mięso, możliwe że w przyszłości całkowicie przejdzie na weganizm. Jednak kto powiedział, że dieta roślinna musi być zdrowa? Na pewno nie jest tak w przypadku modelki.

Dieta modelki – czy faktycznie jest taka zdrowa?

Na swoim profilu na Instagramie umieściła relację, na której pokazała, jak wygląda jej posiłek. Hailey zdecydowała się na zestaw z popularnej restauracji Montys Good Burger, gdzie w menu nie znajdziemy dań mięsnych. Jak przyznała Hailey, była zaskoczona, że koktajl na mleku roślinnym może być aż tak smacznym zamiennikiem. Jak widać na zdjęciu przechodząc na dietę wegańską wcale nie trzeba rezygnować z podjadania od czasu do czasu słodyczy i niezdrowego jedzenia. Miejmy nadzieję, że takich restauracji będzie powstawać coraz więcej, również w Polsce, z pewnością przejście na weganizm dla wielu okaże się łatwiejszą decyzją!  

Czy modelka jest na diecie?
Fot. INSTAGRAM @haileybieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.