Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
ZE ŚWIATA URODY

Izabela Janachowska zdradziła swoją skuteczną dietę po ciąży!

Jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy?

Marta Baran 21 listopada 2019 13:30
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Jeszcze kilka lat temu mogliśmy ją zobaczyć między innymi na parkiecie w programie Taniec z Gwiazdami, dziś bez reszty oddała się swojej pasji i jest ekspertem ślubnym – mowa oczywiście o Izabeli Janachowskiej. Oprócz pracy, gwiazda od pół roku jest młodą mamą. Z pewnością duża ilość obowiązków wymaga od niej dobrego rozplanowania czasu, a dodatkowo musiała również wrócić do formy sprzed ciąży! W jednym z wywiadów Janachowska przyznała, że idealną sylwetkę udało jej się osiągnąć dzięki popularnej wśród gwiazd diecie. Wygląda na to, że nowe nawyki żywieniowe zdecydowanie jej służą, ponieważ wygląda wspaniale. Jaki jest jej sekret?

Dieta po ciąży Izabeli Janachowskiej

Jak się okazuje, Janachowska zdecydowała się na dość restrykcyjną dietę Dąbrowskiej, która składa się wyłącznie z warzyw oraz owoców. W ten sposób z organizmu są usuwane toksyny, a efektem ubocznym jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Jak powiedziała, Iza przyzwyczajenie się do nowych nawyków żywieniowych nie było dla niej proste: ,,Ja jestem taką osobą, która lubi sobie pojeść, ale właśnie po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się spróbować diety, zrobić coś dla swojego organizmu i trochę go odciążyć od mięsa i od masy słodyczy, które kocham i spożywam w dużych ilościach”. Mimo, że dieta trwa zaledwie dwa tygodnie, wymaga ona ogromnego poświęcenia . Jak przyznała Janachowska –,,Chciałam pomóc swojemu organizmowi i mam nadzieję, że będą dobre efekty”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.