Zobacz co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Czy gwiazdy będą po stronie Panny? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w najbliższych tygodniach

Redakcja VIVA! - Bianka 22 sierpnia 2019 16:15
Zobacz co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalną Panną jak Barbara Kurdej–Szatan? Sprawdź co Cię czeka w nadchodzących tygodniach! Czy zapowiadają się zmiany? Oto Twój horoskop na koniec sierpnia!

Panna

23.08–22.09

Twoim największym wrogiem jest stres, dlatego postawisz na medytację. Twój organizm potrzebuje witamin i mikroelementów. Wzmocni się twoja zaradność. Zaufaj swoim umiejętnościom. Wszystko, za co się teraz zabierzesz, przyniesie wspaniałe rezultaty. Przyjmij propozycję dodatkowej pracy, bo pieniądze będą ci potrzebne. Postaraj się radośnie spędzić weekendy. Masz zagwarantowaną towarzyską popularność.

Waga

23.09–22.10

Zaczniesz zastanawiać się nad przyszłością. Zrobisz bilans zysków i strat. Odpędzaj czarne myśli! Jeśli liczysz na awans, musisz uzbroić się w cierpliwość. Układ gwiazd będzie sprzyjać sprawom materialnym, mimo to na razie spodziewaj się odpływu gotówki. Dostaniesz ważny list z banku. To dobry czas dla wszystkich zakochanych i będących w związkach Wag. Będą romanse i czułe schadzki kochanków.

Skorpion

23.10–21.11

Kosmos skłoni cię do większych refleksji nad swoimi sprawami osobistymi. Twoja rodzina zacznie naciskać, abyś ustabilizowała życie miłosne i zalegalizowała swój związek albo poszukała sobie jakiegoś odpowiedzialnego partnera. Przy podejmowaniu decyzji biznesowych kieruj się rozsądkiem, a nie emocjami. Pomocna okaże się rada kogoś doświadczonego. Kłopoty finansowe wkrótce się skończą.

Strzelec

22.11–21.12

Uśmiechnij się, bo kosmos cię wspiera! Będziesz w znakomitej formie. Wysypiaj się i relaksuj na powietrzu. W stałych związkach zrobi się cieplej, czulej i namiętniej. Strzelcom singlom nareszcie poszczęści się w uczuciach, a samotne wieczory odejdą w zapomnienie. Interesujące perspektywy zawodowe i finansowe. Będziesz musiała tak zorganizować czas, by nie stracić żadnej szansy.

Koziorożec

22.12–19.01

Będziesz w wyjątkowo romantycznym nastroju! Nic nie odkładaj na później, a ukochana osoba cię uszczęśliwi. Jeśli myślicie o większym mieszkaniu, to czas na spotkanie z doradcą bankowym. Nareszcie dogadasz się z kolegami z firmy. Szef złoży ci propozycję, którą docenisz dopiero po jakimś czasie. W weekendy zajmij się tym, co kochasz. Przekonasz się, że dawno zarzucone hobby nadal sprawia ci wiele radości.

Wodnik

20.01–18.02

Nie unikaj aktywności fizycznej. Wzmacniaj odporność większą porcją witamin. Bez problemu przekonasz szefa do swoich pomysłów. Podpatruj bardziej doświadczonych kolegów. Dasz sobie radę. Zarobisz dodatkowe pieniądze. W trudnych sprawach rodzina będzie cię wspierać. Twój uśmiech sprawi, że przyciągniesz do siebie osoby, z którymi porozumiesz się niemal bez słów. Sporo atrakcji przed samotnymi Wodnikami.

Ryby

19.02–20.03

Nie bój się marzyć. To, czego teraz zapragniesz, ma szansę się spełnić. Dostaniesz wiadomość, która pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Wytyczaj sobie ambitne cele, a szef wesprze cię w twoich działaniach. Nadarzy się okazja, by kupić coś wartościowego, na przykład auto. Mały spór z bliską osobą – to skutek braku porozumienia między wami. Musicie nad tym popracować. Szczera rozmowa pozwoli ci dostrzec sedno sprawy, którą do tej pory bagatelizowałaś.

Baran

21.03–19.04

Pokonasz wszystkie trudności, jeśli będziesz uważna, pewna swoich umiejętności i świadoma siły swoich argumentów. W finansach uważaj na promocyjne kredyty, bo w przyszłości mogą się okazać twoim zmartwieniem. W weekend będziesz miała okazję poznać bliżej kogoś, kto już dawno wpadł ci w oko. Skorzystaj z zaproszenia na kawę i przyjrzyj się lepiej swojemu obiektowi westchnień

Byk

20.04–20.05

Pozwól sobie na więcej luzu, a od razu poczujesz się lepiej. Dobrze ci zrobi spacer po lesie. Czekają cię zmagania z urzędową biurokracją i niejasnymi przepisami prawa. Wkrótce wyjdą na jaw nowe fakty. Jeśli szukasz posady, przypomnij się osobom, z którymi wcześniej współpracowałaś. Uparte dążenie do celu da zaskakujące rezultaty. Zaobrączkowane Byki mogą liczyć na komplementy i upominki.

Bliźnięta

21.05–21.06

Słońce sprzyja rachunkom wewnętrznym, poszukiwaniu celu życia, kontaktom ze sztuką. Przeanalizuj swoje relacje towarzyskie. Nie skupiaj się na problemach dalszych znajomych, bo mogą być zbyt obciążające i mimo szczerych chęci nie będziesz w stanie im pomóc. To nie jest dobry czas na rodzinne wyznania. W firmie będziesz tryskać energią i optymizmem. Masz świetne pomysły i wiele możliwości. W podróży mogą wystąpić utrudnienia.

Rak

22.06–22.07

Gwiazdy są teraz po twojej stronie, więc wszystko wyda ci się możliwe. Wspaniała aura dla spraw miłosnych. Będziesz miała ochotę na zawieranie nowych znajomości. Nie zawiedzie cię temperament. Staniesz się odważniejsza i sama wyjdziesz z inicjatywą. Pójdź za głosem serca, a nie pożałujesz. Częste spacery i codzienna gimnastyka poprawią nie tylko twoją kondycję fizyczną, ale też korzystnie wpłyną na ogólne samopoczucie.

Lew

23.07–22.08

Będziesz brylowała w towarzystwie ludzi zamożnych i imponowała wszystkim swoją wiedzą. Wyjdzie na jaw jakaś rodzinna tajemnica i zobaczysz sprawy w innym świetle. Wykorzystaj swoje pomysły na biznes. Masz do tego nosa. To może zaowocować nowymi, ciekawymi inicjatywami, pod warunkiem jednak, że zdobędziesz się na spontaniczność i elastyczność w działaniu. Nie oszczędzaj na swojej wygodzie  

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…