Horoskop, Byk, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Jesteś zodiakalnym Bykiem? Zobacz, co Cię czeka w najbliższym czasie!

Szykują się zmiany?

Redakcja VIVA! - Bianka 18 kwietnia 2019 17:00
Horoskop, Byk, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

To będzie dobry czas dla zodiakalnych Lwów, a każdy Strzelec powinien zaufać swojej intuicji! Jesteś Bykiem jak Małgorzata Kożuchowska? Czy szykują się zmiany? Tego dowiesz się w naszym horoskopie na najbliższe tygodnie!

Byk

20.04–20.05

Uśmiechnij się! Ktoś, na kim ci bardzo zależy, dotrzyma obietnicy. Przed tobą więcej romantycznych i namiętnych chwil z partnerem. Samotni poznają kogoś interesującego w gronie nowych znajomych. W czasie negocjacji biznesowych trzeba poskromić upór i nastawić się na kompromis. Przed tobą nowe, odpowiedzialne zadania. Rezultaty będą dla ciebie korzystne. Wszystko, co złe, szybko minie. Nie zadręczaj się błahostkami.

Bliźnięta

21.05–21.06

Zasłużysz w oczach bliskich na wdzięczność i szczególne traktowanie. Uważaj, by nie przeoczyć kogoś interesującego z twojego otoczenia. Jeśli chcesz, by ta znajomość miała przyszłość, nie wyciągaj wniosków na podstawie pierwszego wrażenia. Dojrzejesz do czegoś, co długo pozostawało w zawieszeniu. Nie przejmuj się kłopotami w pracy! To będzie tylko burza w szklance wody. Na twoim koncie nastąpią pozytywne zmiany.

Rak

22.06–22.07

Spotkasz na swojej drodze bezinteresownych ludzi. U zaobrączkowanych będzie ekscytująco. Ukochany da ci konkretne dowody swojej miłości i przywiązania. Nowa inwestycja okaże się dla ciebie zaskakująco korzystna. Szczęście dopisze ci w grach losowych. W firmowym zaciszu wyjaśni się kilka nieporozumień, przez które wokół ciebie panowała niezbyt sympatyczna atmosfera. Znów rozwiniesz skrzydła.

Lew

23.07–22.08

Będziesz w świetnej formie, w harmonii ze sobą i światem. Przyniesiesz szczęście rodzinie. Możesz zawrócić w głowie komuś, kto wydawał się oporny na twoje wdzięki. Flirt okaże się fascynujący! Nie uciekaj więc przed szczęściem i nie odrzucaj zaproszeń na imprezy. Zjednasz sobie wpływowych ludzi, co wzmocni twoją pozycję w firmie. Szef zgodzi się na niemal wszystkie prośby. Czwartek to twój dzień!

Panna

23.08–22.09

Najlepszym sposobem na spadki energii będzie aktywność fizyczna. Mogą nasilać się dolegliwości alergiczne. Zrób w końcu badania profilaktyczne. Nie zawiedziesz się na przyjaciołach i na najbliższej rodzinie. Niczego nie odkładaj na później. W pracy osiągniesz sukces, jeśli dasz sobie więcej swobody. Ufaj sobie, a nie tylko temu, co mówią współpracownicy. Nie zabraknie ci pomysłów na pomnożenie swoich oszczędności.

Waga

22.09–22.10

Odzyskasz blask w oczach, optymizm i radość życia! Bliski kontakt z drugim człowiekiem sprawi, że rozkwitniesz. Spotkania z innymi ludźmi, często bardzo różniącymi się od ciebie, otworzą ci oczy na sprawy, które do tej pory uchodziły twojej uwadze. Zrozumiesz, że od każdego możesz się czegoś nauczyć. Na twoim koncie przybędzie trochę gotówki. Niektórym Wagom uda się
nawet zlikwidować debet.

Skorpion

23.10–21.11

Dzień bez sportu uznasz za stracony. Masz wspaniały czas na wszelkiego typu kuracje odżywcze i regenerujące. Staniesz się bardziej aktywna towarzysko, zaangażujesz się w sprawy innych osób. Ktoś poprosi cię o pomoc. W sferze biznesowej przyda ci się teraz sporo zdrowego rozsądku. Nie naginaj faktów do teorii, którą sobie wymyśliłaś. Najlepiej zrobisz, jak będziesz teraz mniej rozmyślała, a więcej działała.

Strzelec

22.11–21.12

Ufaj swojej intuicji. Uważaj na zdrowie, bo osłabienie sprzyja infekcjom. Lepiej nie zwierzaj się teraz innym, aby ktoś w przypływie szczerości nie podzielił się twoimi kłopotami z innymi osobami. Mniej mów, więcej słuchaj! Zafunduj sobie trochę zakupowego szaleństwa. Zrozumiesz, że jesteś wyjątkowo kreatywna. Jeśli marzysz o awansie, najlepiej by było, gdybyś sama poszła na rozmowę z szefem, a nie czekała na jego propozycję.

Koziorożec

22.12–19.01

Będziesz konsekwentna i poukładana. Możesz liczyć na pomoc otoczenia we wszystkim, co zamierzasz. W towarzystwie czas na nowych ludzi. Zrobisz ogromne wrażenie na osobach przeciwnej płci! Będzie okazja, by się zabawić! Możesz zacząć realizować plany, nad którymi od dawna pracowałaś. Zanim jednak przystąpisz do dzieła, zasięgnij rady eksperta. Na polu finansowym sukces murowany!

Wodnik

20.01–18.02

Dopisze ci kondycja, pod warunkiem że uda ci się pokonać stres. Nie zapominaj, że najprzyjemniejszy i zawsze skuteczny sposób rozładowania napięcia to sport. Dobrze ci zrobi rozmowa z kimś bliskim. W swoim wnętrzu znajdziesz odpowiedzi na ważne pytania. Talenty organizacyjne sprawią, że wkrótce twoje sprawy zawodowe nabiorą rozpędu. W weekend dobry czas na zwiedzanie i zdobywanie nowej wiedzy.

Ryby

19.02–20.03

Spełnij swoje ukryte pragnienia! Nieważne jakie!
Świadomość, że odważyłaś się na coś, co z różnych przyczyn wydawało się dla ciebie niedostępne, sprawi, że łatwiej pokonasz przeciwności losu. Nie ukrywaj swoich rozterek przed współpracownikami – ich rady okażą się bardzo cenne. Sprostasz nowym wyzwaniom zawodowym i zostaniesz nagrodzona. W weekendowe dni poświęć więcej czasu rodzinie. Twoje kontakty towarzyskie ułożą
się znakomicie.

Baran

21.03–19.04

Znajdź wolną chwilę, zacznij uprawiać sport. Zyskasz energię i znakomite samopoczucie. Staraj się panować nad emocjami. Podaruj najbliższej osobie upominek albo zaproś ją na romantyczną kolację. Wenus czuwa, więc wszystko pójdzie po twojej myśli. Masz obawy, że nie poradzisz sobie z obowiązkami? Niepotrzebnie. Uwierz w swoje możliwości. Ważna sprawa urzędowa przybierze pozytywny obrót.  

Małgorzata Kożuchowska, Uroda Życia
Fot. Magdalena Łuniewska/Buku Team

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.