Horoskop, Bliźnięta, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Gwiazdy będą po stronie Bliźniąt, a co z resztą znaków?

Koniecznie sprawdź w naszym horoskopie!

Redakcja VIVA! - Bianka 30 maja 2019 17:30
Horoskop, Bliźnięta, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Tak jak podróżniczka Beata Pawlikowska jesteś zodiakalnym Bliźniakiem? Wygląda na to, że najbliższe tygodnie będą dla Ciebie bardzo dobre. Jak przedstawia się horoskop dla innych znaków? Koniecznie zobacz!

Bliźnięta

21.05 – 21.06

To wymarzony czas, by skupić się na swoim hobby. Konsekwencja i pozytywne myślenie pozwolą
ci odnieść ogromny sukces. Na polu zawodowym nie zbaczaj z obranej drogi i nie wybieraj skrótów. Spotkasz się z życzliwością i wsparciem współpracowników oraz przełożonych. Kosmos sypnie udanymi inwestycjami. Masz zielone światło na podpisanie korzystnej umowy z bankiem. Słodkie słówka upiększą twój weekend.

Rak

22.06 – 22.07

Przed tobą szczęśliwe dwa tygodnie. Dasz się poznać jako osoba sympatyczna. Zadbasz o siebie. Postanowisz się regularnie gimnastykować. Nie będziesz narzekać na brak powodzenia. Spodobasz się komuś, kto także wpadł ci w oko. Rozsądek w finansach daje efekty, ale od czasu do czasu pozwól sobie na małą przyjemność. W firmie obserwuj rzeczywistość i chwytaj szanse. Aby sprostać nowym wyzwaniom, starannie zaplanuj każdy dzień.

Lew

23.07–22.08

Czeka cię mnóstwo radości i codziennych atrakcji. Los uśmiechnie się do osób samotnych. Twój stały partner powie ci to, na co od dłuższego czasu czekasz. Otworzą się przed tobą perspektywy zmiany miejsca zamieszkania. Możesz spokojnie zdecydować się na wzięcie kredytu. Niewykluczone małe rodzinne zamieszanie dotyczące pieniędzy. Podczas prezentacji biznesowych doceń swoje umiejętności.

Panna

23.08–22.09

Nadszedł czas na regenerację sił, przywrócenie harmonii w stosunkach rodzinnych, poświęcenie czasu seniorom rodu. Stań się dla innych przykładem godnym naśladowania. Na gruncie biznesowym zapragniesz uznania. Podejmuj ważne decyzje i nie słuchaj narzekań pesymistów. Będziesz mieć teraz przydatne pomysły. Czeka cię wyjazd służbowy. Postaraj się nie urazić szefa nieostrożnym słowem, a wszystko ułoży się zgodnie z planem.

Waga

23.09 – 22.10

Odzyskasz wpływ na sprawy, od których zależy twoja przyszłość. Poświęcaj więcej uwagi rodzinie, zadbaj też o kontakty z przyjaciółmi. Pamiętaj, że o szczęście trzeba dbać! W biznesie skoncentruj się na najważniejszych sprawach – masz szansę skupić wokół siebie grupę wpływowych sojuszników. To dobry czas, by pokazać się przełożonym z jak najlepszej strony i zawalczyć o awans. W finansach ożywienie.

Skorpion

23.10 – 21.11

W najbliższym czasie za wszelką cenę powinnaś unikać stresu i podejmowania nieprzemyślanych decyzji w sprawach osobistych. Atmosfera w stałym związku okaże się nerwowa. Nie będziecie się mogli dogadać w kwestii domowego budżetu i planowania wydatków. Możesz poczuć, że partner wykorzystuje twoją dobrą wolę, nie zdając sobie z tego sprawy. Zawodowe poczynania ułożą się po twojej myśli.

Strzelec

22.11–21.12

Uroku osobistego tylko pozazdrościć! Otoczenie zachwycisz niewyczerpanym optymizmem. Zadbasz o sferę ducha. Niezależnie od branży, w której pracujesz, będzie ci towarzyszyło powodzenie i dobrobyt. Zachowaj kontrolę nad wszystkimi działaniami. Wykorzystaj swój talent do zarabiania dodatkowych pieniędzy. Dobra aura dla inwestujących na giełdzie. Weekend zaplanuj z ludźmi, do których masz zaufanie.

Koziorożec

22.12–19.01

Astralne niebo będzie wyjątkowo łaskawe dla twojego zdrowia, samopoczucia i urody. To świetny czas na medytacje i poznanie swojego wnętrza. W związkach sielanka! Wszystkie interesy powiodą się doskonale, a twój portfel przyjemnie napęcznieje. Wykorzystaj szansę, jaką daje ci los, by później niczego nie żałować. Możesz dostać dodatkowy bonus w postaci szkolenia lub nagrody finansowej.

Wodnik

20.01–18.02

Będą ci dopisywać humor, entuzjazm, szczęście i kondycja godne pozazdroszczenia. Będziesz adorowana i rozpieszczana przez krążących wokół ciebie mężczyzn. Otwórz się na nową miłość i daj się ponieść namiętności. Lekkomyślność może cię wpędzić w kłopoty finansowe. W weekendowe dni nie zapominaj o wypoczynku. Pozwól sobie na nutkę lenistwa, a na poprawę humoru zafunduj sobie ulubiony smakołyk.

Ryby

19.02–20.03

W gronie przyjaciół wyluzujesz się i zapomnisz o kłopotach. W miłości czekają cię wzruszenia i udane randki. Samotne Ryby będą miały okazję spotkać na swojej drodze kogoś sympatycznego. W stałym związku pojednanie i wyciszenie konfliktu. W sferze zawodowej wszystko zapowiada się pomyślnie. Nie narzekaj, że masz dużo pracy, bo gra jest warta świeczki. W weekend skupisz się na lekturze i rozwoju wewnętrznym.

Baran

21.03–19.04

Pamiętaj, że zdrowie i dobra kondycja fizyczna są najważniejsze. Aby pozbyć się nagromadzonego napięcia,
postaraj się tak rozładować siły, aby zrobić na czas wszystko, co zaplanowałaś. To, co wydawało ci się trudne, teraz okaże się dziecinnie proste. Cenisz piękno i niebanalne pomysły. W najbliższym czasie przejdziesz samą siebie! Kilka zmian w mieszkaniu nada mu nowoczesności i klasy. Ktoś czeka na wiadomość od ciebie.

Byk

20.04–20.05

Biegaj, spaceruj, pływaj! To świetne lekarstwo na stres. Czeka cię kilka nadprogramowych wydatków. Na szczęście układ gwiazd zapewni ci nowe źródło dochodu. Uda ci się wyjaśnić zawiłą sprawę, która od dawna nie daje ci spokoju. Zacznij realizować śmiałe pomysły, a od razu znajdą się chętni do pomocy. Wszystkim okazuj sympatię, bo wkrótce będziesz jej potrzebować. 

Beata Pawlikowska, VIVA! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.