Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska porównała ciążowe krągłości. Miała większy brzuszek z Klarą?

Zobacz zdjęcie!

Redakcja VIVA! 3 lutego 2020 14:30
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to niewątpliwie jedna z bardziej popularnych trenerek w ciąży. Na swoim Instagramie ma już 2,5 miliona obserwatorów. Żona polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego mimo, że spodziewa się kolejnego dziecka, oczywiście nie rezygnuje z ćwiczeń oraz diety. W social mediach pokazała, jak zmieniało się jej ciało, gdy była w ciąży z Klarą oraz obecnie. Czy widać różnicę?

Anna Lewandowska porównała brzuszki z poprzedniej i obecnej ciąży

Anna Lewandowska nawet gdy ma ciążowy brzuszek, nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Ponadto organizuje obozy dla ciężarnych, a także doradza, jak wykonywać ćwiczenia, aby były one bezpieczne dla przyszłej matki oraz dziecka. W swoich social mediach Lewandowska opublikowała, jak zmieniało się jej ciało w pierwsze ciąży oraz obecnie. Mimo już dość mocno widocznych krągłości widać, że ma wysportowaną figurę i rewelacyjną formę. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.