Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
DESIGN

Tak wygląda pokój starszej córki Anny Lewandowskiej. Uwagę przyciąga śliczna pamiątka

3-letnia Klara mieszka w prawdziwym królestwie!

Marta Baran 24 stycznia 2021 08:15
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Trzy lata temu Anna Lewandowska została mamą po raz pierwszy. Wtedy na świat przyszła maleńka Klara, która doczekała się w 2020 roku rodzeństwa. Żona Roberta Lewandowskiego robi wszystko, by uchylać nieba dziewczynkom. Ponadto swoim życiem prywatnym 32-latka chętnie dzieli się na Instagramie. Ostatnio na swoim profilu po raz kolejny zdradziła, jak wygląda pokój jej córki Klary. Musimy przyznać, że już same zdjęcia robią ogromne wrażenie. Jesteście ciekawi? Czytajcie dalej!

Jak mieszkają Anna Lewandowska i jej córki?

Jak możemy zauważyć na zdjęciach Ani, jej wnętrza są nowoczesne oraz urządzone w prostym, minimalistycznym stylu. Lewandowska jakiś czas temu pokazała kilka zdjęć, jak wygląda pokój jej córki. Pomieszczenie wygląda bardzo ładnie - jest pełno zabawek, w tym pluszaki, kuchenka dla dzieci, domki do zabawy oraz coś, co zrobiło na nas ogromne wrażenie - legowisko w kształcie tipi.

Ściany są w kolorze białym, który świetnie komponują się z drewnianym parkietem. Na zdjęciach widać, że osoba projektująca wnętrza ma do tego rękę i zna się na rzeczy. Jak zdradził brat Ani - Piotr Stachurski, mimo, że prywatnie zajmuje się scenografią, malarstwem i ma duszę artystyczną to nie on, a właśnie jego siostra zaprojektowała te wnętrza!

Ania też odziedziczyła gen urządzania. Więc ja nie mam za bardzo w czym pomagać. Obecnie pokój Klary wygląda na najwyższym poziomie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Wieszak  z imieniem na ścianę - jaka cena?

Wczoraj trenerka po raz kolejny podzieliła się fotografiami wykonanymi w pokoju starszej córki. Wielu internautów zwróciło uwagę na przepiękny obrazek wiszący na ścianie. Prawdopodobnie przedstawia on Klarę zaraz po urodzeniu. Dodatkowo przestrzeń oświetla czarny wieszak z imieniem dziecka Anny i Roberta Lewandowskich. Koszt takiego gadżetu to około 100 złotych - choć ostatecznie może być wyższa.  Kwota ta zwiększy się w  zależności od wielkości napisu, użytego materiału i liczby liter w zamawianym imieniu.

Za taki efekt warto zapłacić. Prawda, że wygląda to uroczo? Koniecznie zobaczcie zdjęcia pokoju i sami oceńcie, jak się prezentuje!  

wieszak na ścianę z imieniem dziecka, cena, zdjęcia
Fot. InstaStories Anny Lewandowskiej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.