Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Klara Lewandowska idzie w ślady znanych rodziców

„Jestem dumna z mojej córeczki. Ćwiczyła dzisiaj z nami cały trening”

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 12:51
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna i Robert Lewandowscy pragną zaszczepić w swojej córeczce miłość do sportu. Podkreślali to w każdym wywiadzie. Od czasu do czasu trenerka publikuje w sieci urocze zdjęcia i nagrania, na których widać, jak mała Klara naśladuje ją w wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń! Tak było również tym razem.

Klara Lewandowska ćwiczy razem z mamą

Rodzina Ani i Roberta Lewandowskich wkrótce się powiększy! Na świecie pojawi się drugie dziecko pary. Nie mogą się już doczekać! Trenerka nie zwalnia tempa. W ciąży również nie zapomina o aktywności fizycznej.

Na Instagramie dzieli się ze swoimi fankami przemyśleniami na temat macierzyństwa. Anna Lewandowska proponuje ćwiczenia, które są bezpieczne dla przyszłych mam, ale zwraca uwagę również na te, których należy się wystrzegać. I zawsze podkreśla, że kobiety powinny decydować się na konkretną aktywność w porozumieniu z lekarzem prowadzącym, ponieważ każda ciąża przebiega inaczej i wymaga ostrożności.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always together 👯‍♂️❤ Zawsze razem ❤️ #workout #workouttogheter #miłość #love #CampByAnn #familyCamp

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska od niedawna przebywa na obozie treningowym. Oczywiście towarzyszy jej tam mała Klara. Dwulatka uważnie podgląda mamę i naśladuje jej działalność. W mediach społecznościowych pojawiły się filmiki, które to dokumentują! ,,Jestem dumna z mojej córeczki. Ćwiczyła dzisiaj z nami cały trening", napisała w relacji opublikowanej na Instagramie.

Fani nie mają wątpliwości, że córka Ani i Roberta pójdzie w ich ślady i zwiąże swoją  przyszłość ze sportem.

Trenerka za każdym razem podkreśla, że patrząc z dzisiejszej perspektywy sama najwięcej zawdzięcza ludziom, którzy są dla niej inspiracją. Najważniejszym wsparciem od zawsze byli dla niej rodzice. Dlatego zależy jej na tym, by być najlepszym wzorem dla swojej pociechy.

„(…) I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. (...) Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry”, pisała Anna Lewandowska pod jednym z wpisów rok temu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Healthy and happy! @diet_training_by_ann ➜ app already available in 3! languages ENG, PL DE, ➜ over 35 training programs💪 ➜ 800,000 motivated Users 💥💥💥 ➜ 7 days for free - check before you buy ➜ Offline access to trainings and diets✌️ ________________________ ZDROWA i WESOŁA 😉 @diet_training_by_ann to nie tylko szybkie efekty, to przede wszystkim KOMPLEKSOWOŚĆ I PROFESJONALIZM, bo to cenię najbardziej✌️ ➜ appka dostępna już w 3! językach ➜ ponad 35 programów treningowych💪💪 ➜ 800 000 zmotywowanych Użytkowników💥💥💥 ➜ 7 dni za free - sprawdź zanim kupisz (TRIAL) ➜ dostęp do treningów i diety RÓWNIEŻ OFFLINE📲 ➜ dożywotni dostęp - z pierwszeństwem do wszystkich premier ➜ dopasowane, skuteczne treningi ➜ zawsze przy Tobie ➜ stały kontakt ze mną (uwielbiam to!) ➜ stały kontakt z dietetykiem ➜ smaczny plan żywieniowy ➜ regularne porady i wskazówki dotyczące diety ➜ niezastąpiona motywacja w @healthyteam_by_ann i @trenujemyzlewa ‼️ Słuchajcie, mogłabym tak dłużej, ale chętnie poczytam co Wy myślicie o mojej aplikacji ❤ ______ #newchallenges #annalewandowska #healthyteam #HealthyPlanbyAnn #dietandtrainingbyann #workout #fitmom #6monthsoregnant

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska
Fot. InstaStories/@annalewandowskahpba

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.