anna-karwan-pokazala-choinke-swieta-2020-8
Fot. Dawid Klepadło
domy gwiazd

Anna Karwan pokazała niesamowitą choinkę! Ale to nie wszystko…

Cały dom przystrojony jest w bajkowy sposób!

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2020 10:30
anna-karwan-pokazala-choinke-swieta-2020-8
Fot. Dawid Klepadło

Anna Karwan szerszej publiczności dała się poznać kilka lat temu w programie The Voice of Poland. Piosenkarka wydała w zeszłym roku płytę, na której znalazł się bardzo popularny utwór „Słucham cię w radiu co tydzień”. Niedawno Ania wystąpiła też w Tańcu z Gwiazdami. Jej kariera nabiera tempa, a Karwan jest też coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy followersów! Ania podzieliła się z nimi ostatnio zdjęciami swojego domu przystrojonego na święta. Jak wyglądają dekoracje?

Dekoracje świąteczne i choinka w domu Anny Karwan

Ania pokazała nie tylko piękną choinkę, która zajmuje centralne miejsce w salonie i i została przystrojona w tradycyjny sposób, ale też inne świąteczne dekoracje, które znalazły się w domu. Wśród nich są gwiazdy betlejemskie i światełka. W całym domu czuć magiczną atmosferę Bożego Narodzenia! Karwan do zdjęcia na Instagramie dodała wzruszający wpis:

„Pada mi śnieg. Świece pachną. Kominek trzaska. Nauczyłam się pić czarną kawę i patrzeć przez okno. W całym swoim życiu nie widziałam tak magicznego widoku jak dzisiaj. A to mój dom. Odbicie mnie. Życzę Wam szczerze radości z miejsca w którym jesteście”.

anna-karwan-pokazala-choinke-i-dom-na-swieta-2020-2
Fot. Instagram: @aniakarwan

anna-karwan-pokazala-choinke-i-dom-na-swieta-2020-5
Fot. Instagram: @aniakarwan

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?