anna-karwan-pokazala-choinke-swieta-2020-8
Fot. Dawid Klepadło
domy gwiazd

Anna Karwan pokazała niesamowitą choinkę! Ale to nie wszystko…

Cały dom przystrojony jest w bajkowy sposób!

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2020 10:30
anna-karwan-pokazala-choinke-swieta-2020-8
Fot. Dawid Klepadło

Anna Karwan szerszej publiczności dała się poznać kilka lat temu w programie The Voice of Poland. Piosenkarka wydała w zeszłym roku płytę, na której znalazł się bardzo popularny utwór „Słucham cię w radiu co tydzień”. Niedawno Ania wystąpiła też w Tańcu z Gwiazdami. Jej kariera nabiera tempa, a Karwan jest też coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy followersów! Ania podzieliła się z nimi ostatnio zdjęciami swojego domu przystrojonego na święta. Jak wyglądają dekoracje?

Dekoracje świąteczne i choinka w domu Anny Karwan

Ania pokazała nie tylko piękną choinkę, która zajmuje centralne miejsce w salonie i i została przystrojona w tradycyjny sposób, ale też inne świąteczne dekoracje, które znalazły się w domu. Wśród nich są gwiazdy betlejemskie i światełka. W całym domu czuć magiczną atmosferę Bożego Narodzenia! Karwan do zdjęcia na Instagramie dodała wzruszający wpis:

„Pada mi śnieg. Świece pachną. Kominek trzaska. Nauczyłam się pić czarną kawę i patrzeć przez okno. W całym swoim życiu nie widziałam tak magicznego widoku jak dzisiaj. A to mój dom. Odbicie mnie. Życzę Wam szczerze radości z miejsca w którym jesteście”.

anna-karwan-pokazala-choinke-i-dom-na-swieta-2020-2
Fot. Instagram: @aniakarwan

anna-karwan-pokazala-choinke-i-dom-na-swieta-2020-5
Fot. Instagram: @aniakarwan

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.