anna-karwan-pokazala-choinke-swieta-2020-8
Fot. Dawid Klepadło
domy gwiazd

Anna Karwan pokazała niesamowitą choinkę! Ale to nie wszystko…

Cały dom przystrojony jest w bajkowy sposób!

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2020 10:30
anna-karwan-pokazala-choinke-swieta-2020-8
Fot. Dawid Klepadło

Anna Karwan szerszej publiczności dała się poznać kilka lat temu w programie The Voice of Poland. Piosenkarka wydała w zeszłym roku płytę, na której znalazł się bardzo popularny utwór „Słucham cię w radiu co tydzień”. Niedawno Ania wystąpiła też w Tańcu z Gwiazdami. Jej kariera nabiera tempa, a Karwan jest też coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy followersów! Ania podzieliła się z nimi ostatnio zdjęciami swojego domu przystrojonego na święta. Jak wyglądają dekoracje?

Dekoracje świąteczne i choinka w domu Anny Karwan

Ania pokazała nie tylko piękną choinkę, która zajmuje centralne miejsce w salonie i i została przystrojona w tradycyjny sposób, ale też inne świąteczne dekoracje, które znalazły się w domu. Wśród nich są gwiazdy betlejemskie i światełka. W całym domu czuć magiczną atmosferę Bożego Narodzenia! Karwan do zdjęcia na Instagramie dodała wzruszający wpis:

„Pada mi śnieg. Świece pachną. Kominek trzaska. Nauczyłam się pić czarną kawę i patrzeć przez okno. W całym swoim życiu nie widziałam tak magicznego widoku jak dzisiaj. A to mój dom. Odbicie mnie. Życzę Wam szczerze radości z miejsca w którym jesteście”.

anna-karwan-pokazala-choinke-i-dom-na-swieta-2020-2
Fot. Instagram: @aniakarwan

anna-karwan-pokazala-choinke-i-dom-na-swieta-2020-5
Fot. Instagram: @aniakarwan

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.