malgorzata-rozenek-dekoracje-swiateczne-2020-boze-narodzenie-2
Fot. Instagram: @m_rozenek
domy gwiazd

Jak z baśni… Małgorzata Rozenek udekorowała dom na święta!

To majstersztyk! Zainspiruj się pomysłami gwiazdy

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2020 10:01
malgorzata-rozenek-dekoracje-swiateczne-2020-boze-narodzenie-2
Fot. Instagram: @m_rozenek

Jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało, Małgorzata Rozenek-Majdan dba o każdy szczegół w pięknym apartamencie, w którym mieszka razem z mężem Radosławem Majdanem i dziećmi. Gwiazda postanowiła przystroić dom na święta 2020 i oczywiście zrobiła to… perfekcyjnie! Małgosia pokazała udekorowane wnętrza na swoim profilu na Instagramie. Naszym zdaniem to jedne z najpiękniejszych świątecznych ozdób, jakie pojawiły się w domach gwiazd. Postanowiliśmy przyjrzeć się gwiazdkowym dekoracjom w domu państwa Majdanów. To wspaniała inspiracja!

Świąteczne dekoracje w domu Małgorzaty Rozenek

To pierwsze święta małego Henia, synka Majdanów - nie dziwi nas więc, że Małgosia chciała, żeby były wyjątkowo piękne. Świąteczne dekoracje pomogła Małgosi przygotować Katarzyna Klekowska ze sklepu wnętrzarskiego Sweet Living. Małgosia podziękowała jej w poście na Instagramie:

„Uff zrobione, świąteczne dekoracje już są. Kocham ten czas i uwielbiam jak dom się zmienia na święta. Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne. Nigdy nie byłabym w stanie zrobić tego sama i jak co roku moja kochana @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations pomaga mi zrealizować świąteczne fantazje, bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka”

W centralnym punkcie salonu znajduje się żywy świerk. Drzewko zostało ozdobione w ponadczasowy, tradycyjny sposób. W dekoracjach w domu Małgosi przeważają klasyczne, świąteczne kolory: złoto, czerwień i zieleń. Pięknie prezentują się figurki postaci z „Dziadka do orzechów”. Na kominku i drzwiach wiszą skarpety na prezenty z imionami członków rodziny.

malgorzata-rozenek-dekoracje-swiateczne-2020-boze-narodzenie-11
Fot. Instagram: @m_rozenek

malgorzata-rozenek-dekoracje-swiateczne-2020-boze-narodzenie-14
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?