Taniec z gwiazdami, Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Taniec z gwiazdami zniknie z anteny? Przyszłoroczna edycja ma się nie odbyć...

Jaka przyszłość czeka kultowy program?

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2020 13:00
Taniec z gwiazdami, Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

To niezwykle smutna wiadomość dla szerokiego grona fanów kultowego już programu telewizyjnego. Jak podaje Super Express, 12. edycja Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami może nie dojść do skutku. Czy ulubione show widzów faktycznie zniknie z anteny Polsatu? Niestety, jest to bardzo prawdopodobne. 

Taniec z gwiazdami zniknie z anteny? Przyszłoroczna edycja ma się nie odbyć

11. edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami emitowanego na antenie Polsatu była pełna emocji i niespodzianek. Niestety, nie zawsze z pozytywnym znaczeniu. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce producenci zdecydowali się odroczyć trwające od wiosny show. Uczestnicy powrócili do rywalizacji dopiero we wrześniu. Niespodziewanych, lecz koniecznych decyzji podjęto jednak znacznie więcej. 

Sylwester Wilk wraz z partnerką Hanią Żudziewicz musieli zrezygnować z dalszego udziału w programie z powodu kontuzji sportowca. Do rywalizacji powrócili jednak, kiedy odejść zmuszeni byli z kolei Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Przebywali oni wówczas na kwarantannie. Na parkiecie z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 zabrakło później także Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. To właśnie tego rodzaju nieprzewidywalne komplikacje zaważyć mogą na przyszłości programu. 

Jak podaje Super Express, przyszłoroczna edycja Tańca z gwiazdami prawdopodobnie nie dojdzie do skutku. „Dyrektor stacji Nina Terentiew boi się ryzykować, bo sytuacja związana z koronawirusem jest niepewna. Szefowa woli postawić na pewne formaty, które wcześniej zostały nagrane i nie są puszczane na żywo", powiedziała dziennikowi osoba zatrudniona przez stację telewizyjną. Niestety, z pracą pożegnać musieliby się wówczas prowadzący programu Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz jury: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.  

Taniec z gwiazdami, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Taniec z gwiazdami, Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!