Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

„Taniec z gwiazdami” bez jednej pary! Show odbędzie się bez udziału publiczności

Wszystko przez pandemię koronawirusa

Konrad Szczęsny 9 października 2020 14:37
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Z powodu pandemii koronawirusa w piątkowym show zaszły sensacyjne zmiany! Na parkiecie nie pojawi się jedna z par oraz uwielbiany przez widzów tancerz. Show odbędzie się również wyjątkowo bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów. Informację potwierdziła telewizja Polsat.

Koronawirus w „Tańcu z gwiazdami”. Jedna z par nie zatańczy

Niestety, epidemia dała się we znaki ekipie show Polsatu. Już wcześniej dziennik „Fakt” informował, że według osoby z produkcji jednej pary nie zobaczymy na parkiecie w piątkowy wieczór. „Kilka osób związanych z produkcją popularnego show w ostatnich dniach zauważyło u siebie objawy choroby”, podał tabloid. Osoby odpowiedzialne za format nie chciały komentować tych rewelacji, jednak dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Tomasz Matwiejczuk potwierdził, że wszyscy przechodzą testy na obecność w organizmie SARS-CoV-2.

„Na chwilę obecną mogę potwierdzić, że program odbędzie się. Wszystko jest pod kontrolą, działamy zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami, jakie wypracowaliśmy na podstawie doświadczeń ostatnich miesięcy życia i działania w pandemii. Tak jak w każdym przypadku, gdy istnieje podejrzenie infekcji koronawirusem lub sama infekcja u jakiejś osoby związanej z produkcją, podejmujemy standardowe działania, które zawsze na celu mają przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo członków naszych ekip.

Jesteśmy w trakcie przeprowadzania testów wśród członków ekipy i jak dotychczas testy dają wynik negatywny. Jeżeli wszystkie osoby, jakie przejdą testy, uzyskają wynik negatywny (czyli, że nie są zakażone) wówczas program odbędzie się w normalnym trybie. O kolejnych decyzjach będziemy informowali na bieżąco”, podkreślił w rozmowie z dziennikiem.

W obliczu fali spekulacji i kolejnych domysłów, w końcu ujawniono, kogo zabraknie na parkiecie. Chodzi aż o trzy osoby!

Taniec z gwiazdami bez Lenki Klimentovej, Bogdana Kalusa oraz Jana Klimenta

W końcu za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych telewizja Polsat ujawniła prawdę. W piątkowy wieczór na parkiecie „Tańca z gwiazdami” zabraknie Lenki Klimentovej oraz Bogdana Kalusa. Kwarantanną objęty został również mąż tancerki, Jan Kliment. U boku Anny Karwan zastąpi go jednak inny tancerz. Który? Tego jeszcze nie wiemy.

„WAŻNY KOMUNIKAT W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia i widzimy się o 20:05 w @polsatofficial.  @janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia”, potwierdzono.

Jak wiadomo, dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności oraz przedstawicieli mediów. Ma to związek z powziętymi środkami bezpieczeństwa. 

Przypomnijmy, że do tej pory zakażenie koronawirusem stwierdzono m.in. u Adama Małysza, byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, modelki Sandry Kubickiej oraz prezenterki Doroty Gardias. Wszystkie wymienione osoby są już jednak ozdrowieńcami. 

Lence Klimentowej, Bogdanowi Kalusowi oraz Janowi Klimentowi życzymy dużo zdrowia!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.