Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
Z OSTATNIEJ CHWILI

Koronawirus w „Tańcu z gwiazdami”. Jedna z par już nie zatańczy

Produkcja podjęła ważną decyzję

Konrad Szczęsny 16 października 2020 17:33
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Koronawirus nie oszczędza ekipy „Tańca z gwiazdami”. W zeszłym tygodniu z powodu pandemii z show musieli zrezygnować Bogdan Kalus, Lenka Klimentowa oraz Jan Kliment, którzy odbywają przymusową kwarantannę. W tym tygodniu spekulowano, że zakażenie stwierdzono u Sylwii Lipki. Odcinek stał pod znakiem zapytania, jednak ostatecznie odbędzie się. Tyle że w okrojonym składzie...

Sylwia Lipka zakażona koronawirusem? Burzliwa dyskusja w sieci

Wczoraj na TikToku Sylwii Lipki pojawiła się informacja, że dwa testy wykazały u niej zakażenie koronawirusem. Czekała na wynik trzeciego. Nie pojawiła się również na ostatnim treningu przed programem na żywo.

„Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 (…) Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro”, informowała w opisie nagrania.

Mimo że skasowała filmik z mediów społecznościowych, część internautów i mediów zdołała wykonać odpowiednie zrzuty ekranu.

W sieci rozgorzała burzliwa dyskusja. Na oficjalnym profilu „Tańca z gwiazdami” pojawiały się pytania, co z dalszymi odcinkami show i czy w ekipie stwierdzono kolejne zakażenia. Rzecznik stacji w rozmowie z serwisem Pudelek podkreślił, że odpowiednie informacje zostaną przekazane w ciągu dnia. 

„Taniec z gwiazdami” bez jednej pary. Czy chodzi o Sylwię Lipkę?

W końcu głos zabrała produkcja. Potwierdzili, że jeden z uczestników jest zakażony koronawirusem, ale nie zdradzono, który.

„Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdamizdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia”, podkreślono w komunikacie.

Dodano, że podobnie jak tydzień temu, także i teraz w studio nie zobaczymy publiczności oraz przedstawicieli mediów.

„Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11”, czytamy na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Internauci nie mają jednak wątpliwości, że chodzi o Sylwię Lipkę i Rafała Maseraka. Decyzja produkcji wywołała burzę w komentarzach. Fani podkreślają, że program powinien zostać wstrzymany ze względu na bezpieczeństwo pozostałych osób!

„Uważam że powinniście wstrzymać emisję programu na tydzień lub 2 aby każdy mógł wystąpić.. Takie usuwanie par nagle jest niesprawiedliwe i bezsensu.. każdy by chciał dojść do finału a takie usuwanie par z odcinka na odcinek bedzie źle wyglądało...”, „za tydzień przywrócicie Kalusa , za dwa tygodnie Sylwię , za trzy Klimenta z Anią. Toz to można zaraz nową edycje robić”, „Powinien być odwołany Taniec z Gwiazdami”, grzmią.

Tym samym w dzisiejszym odcinku na parkiecie zobaczymy na pewno powracających Sylwestra Wilka oraz Hannę Żudziewicz, Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino oraz Edytę Zając i Michała Bartkiewicza.

Czy w związku z tymi wydarzeniami do programu powróci Anna Karwan, która odpadła w ostatnim odcinku show? Przekonamy się po 20.00 na antenie telewizji Polsat...  

Decyzją produkcji Sylwester Wilk powróci do „Tańca z gwiazdami” po tym, jak zrezygnował z udziału z powodów zdrowotnych:

Sylwester Wilk, Hanna Żudziewicz
Fot. AKPA
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.