Gisele Bündchen, książka Lekcje. Moja droga do dobrego życia, Wydawnictwo Literackie
Fot. Hein Hartmann/Imago Stock and People/East News
ZE ŚWIATA MODY

Supermodelka Gisele Bündchen zdradza swoje sekrety w nowej książce!

Bestseller „The New York Times” niedługo w Polsce!

Marcin Brzeziński 14 sierpnia 2019 12:29
Gisele Bündchen, książka Lekcje. Moja droga do dobrego życia, Wydawnictwo Literackie
Fot. Hein Hartmann/Imago Stock and People/East News

Supermodelka Gisele Bündchen dzieli się swoją osobistą historią, przemyśleniami i prywatnymi fotografiami, opisując ludzi, wartości oraz wydarzenia, które ukształtowały jej życie. To jedna z najsłynniejszych supermodelek wszech czasów, znana powszechnie z sukcesów, jakie odnosi w biznesie, a także z działalności filantropijnej i wsparcia na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Magazyn Forbes zaliczył ją do grona najhojniejszych celebrytek i najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Pełniła funkcję Ambasadorki Dobrej Woli ONZ, a Uniwersytet Harvarda wyróżnił ją tytułem Global Environmental Citizen w uznaniu działań proekologicznych, jakie podejmuje. Mieszka niedaleko Bostonu z mężem, zawodnikiem drużyny New England Patriots, oraz dziećmi i psami.

Jak nie zostałam weterynarzem

Podróż Gisele Bündchen rozpoczęła się w południowej Brazylii, gdzie dorastała z pięcioma siostrami, grając w siatkówkę i ratując psy i koty w rodzinnym mieście. Chciała zostać zawodową siatkarką albo weterynarzem. Los zadecydował jednak inaczej. Miała 13 lat, gdy w centrum handlowym w São Paulo wypatrzył ją scout szukający kandydatek na gwiazdy modelingu. Cztery lata później Gisele pojawiła się na pamiętnym skąpanym w deszczu pokazie Alexandra McQueena w Londynie. Była wiosna 1998 roku. Tak zaczęła się jej spektakularna kariera modelki, a era heroin chic w modzie dobiegła końca. Od tego czasu Gisele wystąpiła w prawie 400 kampaniach reklamowych i pojawiła się na ponad 1200 okładkach czasopism. Wzięła udział w ponad 470 pokazach mody dla najważniejszych marek na świecie.

Lekcje Gisele

Do tej pory niewiele osób miało szansę poznać prawdziwą Gisele, kobietę, której życie prywatne życie mocno kontrastuje z wizerunkiem publicznym. W książce Lekcje. Moja droga do dobrego życia po raz pierwszy ujawnia, kim naprawdę jest i czego nauczyła się, żeby żyć pełnią życia. Zabiera czytelników w podróż, która zaczyna się od dzieciństwa spędzonego boso w małym mieście do czasów wielkiej międzynarodowej kariery, macierzyństwa i małżeństwa ze sportowcem, Tomem Brady’m. W Polsce Lekcje. Moja droga do dobrego życia ukażą się 16 września.

Gisele Bündchen, Lekcje. Moja droga do dobrego życia, Wydawnictwo Literackie

Gisele Bündchen, książka Lekcje. Moja droga do dobrego życia, Wydawnictwo Literackie
Fot. Materiały prasowe

Gisele Bündchen, książka Lekcje. Moja droga do dobrego życia, Wydawnictwo Literackie
Fot. gbrci/Imago Stock and People/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.