51-letnia Carla Bruni powraca w świątecznej reklamie Burberry
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Carla Bruni powraca w świątecznej kampanii Burberry!

Jak teraz wygląda 51-letnia modelka?

Marcin Brzeziński 20 listopada 2019 18:29
51-letnia Carla Bruni powraca w świątecznej reklamie Burberry
Fot. Getty Images

Czekaliśmy na jej powrót! 51-letnia modelka, aktorka i piosenkarka Carla Bruni-Sarkozy została jedną z gwiazd świątecznej kampanii domu mody Burberry. Oprócz żony byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego w reklamie wzięli udział również gwiazda wybiegów lat 90. Cecilia Chancellor, popularne modelki Fran Summers i Ikram Abdi Omar, piosenkarz Mahmood i piłkarz Ruben Loftus-Cheek. „Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, ale okazał się bardzo miły” opowiada Carla Bruni. Żyjąca dziś w cieniu była Pierwsza Dama Francji zdecydowała się na udział w reklamie, bo do lat ceni twórczość obecnego dyrektora kreatywnego Riccardo Tisci. „Po prostu zadzwonił do mnie i zanim się zorientowałam siedziałam już w pociągu do Londynu", wspomina Carla Bruni.

51-letnia Carla Bruni powraca w świątecznej reklamie Burberry
Fot. Materiały prasowe

Carla Bruni: kariera modelki i piosenkarki

Carla Bruni urodziła się w Turynie, ale od piątego roku życia wychowała się we Francji. Studiowała w Paryżu architekturę i historię sztuki, a w wieku 19 lat rozpoczęła karierę modelki. Była jedną z ulubionych modelek wielu francuskich projektantów w latach 90. Pracowała dla Diora, Paco Rabanne, Chanel, Yves Saint Laurent i Karla Lagerfelda. Dziś jej życie wygląda zupełnie inaczej. W 1997 roku zakończyła karierę modelki i poświęciła się muzyce i wydała albumy cztery ze swoimi piosenkami (Quelqu'un m'a dit, 2002; No Promises, 2007; Comme si de rien n'était, 2008; Little French Songs, 2013).
 

Skupiłam się na tworzeniu muzyki. Rzadko można mnie zobaczyć w sukience, w mini czułabym się po prostu niepewnie. Wybieram dżinsy, żakiety i buty na płaskim obcasie. Tylko dla Riccardo zrobiłam wyjątek. Dla kogoś, kto tak jak ja żyje poza światem mody, taka sesja to miła odmiana. Ale nie chciałabym już wrócić do tego objazdowego cyrku krążącego między Paryżem, Mediolanem a Nowym Jorkiem. Zdecydowanie z tego wyrosłam

zwierza się Carla Bruni-Sarkozy.

Carla Bruni i jej mężczyźni

Przypomnijmy, że Carla Gilberta Bruni Tedeschi, bo tak brzmi jej rodowe nazwisko związana była m.in. z Vincentem Pérezem, Erikiem Claptonem, Donaldem Trumpem i Kevinem Costnerem. Jej bliskim przyjacielem był też Mick Jagger. Ze związku z francuskim filozofem Raphaëlem Enthovenem ma syna Auréliena. W grudniu 2007 roku w mediach pojawiła się informacja o związku Carli Bruni z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym. Para razem spędziła święta w Egipcie. Nicolas Sarkozy i Carla Bruni pobrali się 2 lutego 2008 roku w Pałacu Elizejskim w Paryżu. Był to pierwszy w historii Republiki Francuskiej przypadek ślubu prezydenta podczas sprawowania urzędu. 19 października 2011 urodziła córkę – Giulię Sarkozy. Jesteśmy ciekawi, jak wam się podoba ostatnia sesja pięknej 51-letniej Carli Bruni-Sarkozy?

51-letnia Carla Bruni powraca w świątecznej reklamie Burberry
Fot. Materiały prasowe

51-letnia Carla Bruni powraca w świątecznej reklamie Burberry
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.