SKIMS mn
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake
Ze świata mody

Najnowsza kampania SKIMS z gwiazdami młodego pokolenia!

Kto wystąpił w najnowszej kampanii kostiumów kąpielowych marki Kim Kardashian? 

Aleksandra Trendak 25 lipca 2022 19:30
SKIMS mn
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

SKIMS rozpoczyna kampanię reklamową swojej najnowszej kolekcji kąpielowej, w której udział wzięły takie modelki jak Paris Jackson, Bella Poarch oraz Madison Bailey. Kampania celebruje ducha wakacji, którego uosabiają imprezy w Los Angeles nad basenem. Kto wykonał zdjęcia do kampanii? Jak modelki wspominają współpracę? Kiedy będzie można zakupić kolekcję? 

ZOBACZ TEŻ: Supermodelki w najnowszej kampanii SKIMS

Paris Jackson, Bella Porch i Madison Bailey w najnowszej kampanii SKIMS 

SKIMS to marka założona w 2019 roku przez Kim Kardashian i Jensa Grede, która specjalizuje się w tworzeniu bielizny najnowszej generacji, która ma być bardzo wygodna, stylowa i modelująca. W marcu marka ogłosiła, że wprowadzi nową kategorię - kostiumy kąpielowe. Do swojego asortymentu wprowadziła aż dziewiętnaście różnych modeli kostiumów w siedmiu różnych kolorach. W kampanii promującej najnowsze kostiumy wystąpiła córka króla popu – Paris Jackson, której hipnotyzująca uroda została fantastycznie uchwycona przez fotografa Marka Huntera, znanego też jako Cobrasnake – znanego ze swojego zamiłowania do fotografii alternatywnej.  

Znam Kim od jakiegoś czasu i zawsze podziwiałam jej styl. Dlatego wystąpienie w najnowszej kampanii strojów kąpielowych SKIMS to dla mnie niezwykły zaszczyt. Uwielbiam tę markę, a praca przy tej sesji była świetną zabawą. 

Mówi 24-letnia Paris Jackson – aktorka, piosenkarkach i druga córka Michaela Jacksona i Debbie Rowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SKIMS (@skims)

Natomiast 25-letnia Bella Porch, filipińsko-amerykańska piosenkarka i influencerka wspomina pracę nad kampanią następująco: 

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę być częścią najnowszej kampanii strojów kąpielowych marki SKIMS. Mam obsesję na punkcie nowej kolekcji – od rękawiczek po sukienki, jest tak wiele rzeczy do wyboru! Uwielbiam jak marka zawsze przesuwa granice stylu.  

SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

Do tego Madison Bailey, 23-letnia aktorka, znana z takich produkcji Netflixa jak “Outher Banks” dodaje: 

SKIMS jest znane ze swoich kultowych kampanii, więc bycie częścią najnowszej promującej kostiumy kąpielowe jest bardzo ekscytujące. Jestem ogromną fanką marki, a ta kolekcja jest świetna! Będę ją nosić całe lato! 

SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

SKIMS w tej kampanii postawiło zdecydowanie na młode pokolenie, reprezentujące Generację Z. W swojej historii marka posiada już głośne współprace z supermodelkami jak Heidi Klum, Tyra Banks, Kate Moss oraz Megan Fox. Kolekcja kostiumów kąpielowych marki będzie dostępna na jej stronie już 28 lipca 2022. Skusicie się na coś z jej oferty?  

SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake
SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…