SKIMS mn
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake
Ze świata mody

Najnowsza kampania SKIMS z gwiazdami młodego pokolenia!

Kto wystąpił w najnowszej kampanii kostiumów kąpielowych marki Kim Kardashian? 

Aleksandra Trendak 25 lipca 2022 19:30
SKIMS mn
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

SKIMS rozpoczyna kampanię reklamową swojej najnowszej kolekcji kąpielowej, w której udział wzięły takie modelki jak Paris Jackson, Bella Poarch oraz Madison Bailey. Kampania celebruje ducha wakacji, którego uosabiają imprezy w Los Angeles nad basenem. Kto wykonał zdjęcia do kampanii? Jak modelki wspominają współpracę? Kiedy będzie można zakupić kolekcję? 

ZOBACZ TEŻ: Supermodelki w najnowszej kampanii SKIMS

Paris Jackson, Bella Porch i Madison Bailey w najnowszej kampanii SKIMS 

SKIMS to marka założona w 2019 roku przez Kim Kardashian i Jensa Grede, która specjalizuje się w tworzeniu bielizny najnowszej generacji, która ma być bardzo wygodna, stylowa i modelująca. W marcu marka ogłosiła, że wprowadzi nową kategorię - kostiumy kąpielowe. Do swojego asortymentu wprowadziła aż dziewiętnaście różnych modeli kostiumów w siedmiu różnych kolorach. W kampanii promującej najnowsze kostiumy wystąpiła córka króla popu – Paris Jackson, której hipnotyzująca uroda została fantastycznie uchwycona przez fotografa Marka Huntera, znanego też jako Cobrasnake – znanego ze swojego zamiłowania do fotografii alternatywnej.  

Znam Kim od jakiegoś czasu i zawsze podziwiałam jej styl. Dlatego wystąpienie w najnowszej kampanii strojów kąpielowych SKIMS to dla mnie niezwykły zaszczyt. Uwielbiam tę markę, a praca przy tej sesji była świetną zabawą. 

Mówi 24-letnia Paris Jackson – aktorka, piosenkarkach i druga córka Michaela Jacksona i Debbie Rowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SKIMS (@skims)

Natomiast 25-letnia Bella Porch, filipińsko-amerykańska piosenkarka i influencerka wspomina pracę nad kampanią następująco: 

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę być częścią najnowszej kampanii strojów kąpielowych marki SKIMS. Mam obsesję na punkcie nowej kolekcji – od rękawiczek po sukienki, jest tak wiele rzeczy do wyboru! Uwielbiam jak marka zawsze przesuwa granice stylu.  

SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

Do tego Madison Bailey, 23-letnia aktorka, znana z takich produkcji Netflixa jak “Outher Banks” dodaje: 

SKIMS jest znane ze swoich kultowych kampanii, więc bycie częścią najnowszej promującej kostiumy kąpielowe jest bardzo ekscytujące. Jestem ogromną fanką marki, a ta kolekcja jest świetna! Będę ją nosić całe lato! 

SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

SKIMS w tej kampanii postawiło zdecydowanie na młode pokolenie, reprezentujące Generację Z. W swojej historii marka posiada już głośne współprace z supermodelkami jak Heidi Klum, Tyra Banks, Kate Moss oraz Megan Fox. Kolekcja kostiumów kąpielowych marki będzie dostępna na jej stronie już 28 lipca 2022. Skusicie się na coś z jej oferty?  

SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake
SKIMS kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe SKIMS/Cobrasnake

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.