To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Xymena Borowiecka 29 listopada 2018 08:39
Materiał partnera

Święta to czas, gdy radość czerpiemy nie tylko z otrzymywania, ale przede wszystkim z dawania. Każdy z nas chce być Mikołajem. Intensywnie poszukujemy inspiracji, próbując odnaleźć idealne prezenty wśród wielu możliwości. Ukrywamy podarunki, by na końcu móc wspólnie cieszyć się z ich otrzymywania. Marka APART, jak co roku towarzyszy nam w tych emocjach i przeżyciach, a świąteczna sesja daje temu wyraz. Już teraz zobaczcie jej efekty i przekonajcie się, że pomysły na wyjątkowe prezenty są na wyciągnięcie ręki.

Jaka jest świąteczna kampania APART 2018?

Jak zawsze, zachwyca i zaskakuje. W tym roku, marka stawia na pozytywną, świąteczną energię tętniącego życiem miasta. W centrum, piękna biżuteria i zjawiskowa kobieta – Kasia Sokołowska, a towarzyszy jej wesoła ekipa Mikołajów. APART puszcza do nas oko i świąteczną gorączkę pokazuje z humorystycznym twistem. Na pierwszym planie króluje biżuteria – jej blask mieni się w wirujących płatkach śniegu, światłach miasta i świątecznych dekoracjach. Dzięki niej, miejski krajobraz w czasie świąt zyskuje magiczny wymiar. Atmosfera radości, poczucie bliskości z innymi, a przede wszystkim wspólne celebrowanie pięknych chwil to wartości, które wszyscy cenimy i których w tym wyjątkowym czasie szczególnie potrzebujemy.

Kasia Sokołowska doskonale uosabia energię, styl i prawdziwą klasę. Ta silna, zdecydowana kobieta, która roztacza wokół siebie pozytywne wibracje, dlatego jest wspaniałą ambasadorką świątecznej kampanii APART. Zaskakująca moda high fashion, ponadczasowa elegancja z elementami streetwearu – jak każda mieszkanka wielkiej metropolii nie boi się modowych wyzwań i nieoczywistych połączeń. 

Moc najpiękniejszych prezentów

Kampania APART pokazuje chwile, w których blask rozświetlonego, świątecznego miasta spotyka się z lśnieniem biżuteryjnych prezentów. Zachwycające diamenty, subtelne wzory ze złota, nowatorskie, wyraziste formy ze srebra czy eleganckie zegarki – to upominki dla najbliższych, które niosą za sobą wielką siłę miłości i emocji. Dlatego, magiczne pudełko z logo APART to prezent, który wywoła radość pod niejedną choinką. 

Biżuteria dostępna jest w salonach APART i na apart.pl.

Realizacja sesji:

Zdjęcia: Marcin Tyszka
Produkcja: Warsaw Creatives 
Stylizacja: Agnieszka Ścibior 
Asystentka: Justyna Grudzień
Włosy: Tomasz Górecki 
Make-up: Sylwia Rakowska

Materiał powstał we współpracy z marką APART.

1/7
Świąteczna kampania marki APART 2018
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Naszyjnik srebrny z cyrkoniami - liście 799 zł, kolczyki srebrne z cyrkoniami - liście 599 zł, pierścionek srebrny z cyrkoniami - liście 299 zł.

2/7
Świąteczna kampania marki APART
Copyright @Materiały prasowe
2/7

Naszyjnik z białego złota z brylantami i szafirami 34 990 zł, kolczyki z białego złota z brylantami i szafirami 7 490 zł, bransoleta z białego złota z brylantami i szafirami 19 990 zł, pierścionek z białego złota z diamentami i szafirami 699 zł.

3/7
Świąteczna kampania marki APART
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Kolczyki srebrne z cyrkoniami 369 zł, bransoletka srebrna z cyrkoniami 999 zł.

4/7
Świąteczna kampania marki APART
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Kolczyki srebrne z cyrkoniami 319 zł, zawieszka srebrna z cyrkoniami 229 zł.

5/7
Świąteczna kampania marki APART
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Naszyjnik srebrny z cyrkoniami 599 zł, kolczyki srebrne z cyrkoniami 359 zł. 

6/7
Świąteczna kampania marki APART
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Naszyjnik srebrny z cyrkoniami - kwiat 999 zł, kolczyki srebrne z cyrkoniami - kwiaty 519 zł, bransoletka srebrna z cyrkoniami 999 zł.

7/7
Świąteczna kampania marki APART
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Zawieszka srebrna z cyrkoniami 139 zł, kolczyki srebrne z cyrkoniami 699 zł, pierścionek srebrny z cyrkoniami 399 zł.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…