Małgorzata Socha walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Oto biżuteria Apart, która zachwyca walentynkową symboliką

Wyjątkowe prezenty na walentynki wyrażające uczucia bez słów 

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 stycznia 2024 12:54
 Małgorzata Socha walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Mat. prasowe

Emocje, które łączą kochające się osoby, są widoczne w małych, choć niezwykle ważnych gestach. W ich wzajemnych spojrzeniach pojawia się niezwykły blask, dłonie splatają się w pełnym czułości uścisku, a serca zaczynają szybciej bić. Połączeni miłością ludzie mają wrażenie, że ich uczucie przepełnia cały wszechświat. I w pewnym sensie mają rację, bo zakochani tworzą swój miłosny mikorokosmos, do którego wstęp mają tylko oni. 

walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Złoty naszyjnik – wzór AP535-4497; Apart.pl / Mat. Prasowe

Tę niezwykłą bliskość i wspólne romantyczne chwile warto celebrować w wyjątkowy sposób, a walentynki stanowią do tego znakomitą okazję. Jednym z elementów wspólnego świętowania może być ofiarowana ukochanej osobie, wyjątkowa biżuteria inspirowana miłosną symboliką, taka jak ta z walentynkowej kolekcji Apart. W ofercie marki (przede wszystkim w kolekcjach Love Love i Magic Moments) znajdują się i minimalistyczne, subtelne wzory, i te bardziej okazałe modele – by idealnie wpisywały się w styl obdarowanej nimi osoby.

Biżuteria opowiadająca o miłości

Jej najważniejszym elementem jest motyw serca, który w biżuteryjnych wzorach Apart jest interpretowany na wiele sposobów i w różnych stylach. Blask w oczach zakochanych oddają diamenty połączone ze złotem. Ich miłosny rytm wyznaczany wspólnym biciem serc przekazuje symbol EKG, a trwałość ich uczucia obrazuje symbol nieskończoności.           

Uczucia przekazane z sercem z kolekcji Apart
 

Apart walentynkowa kolekcja
Fot. Złoty naszyjnik – wzór AP536-8588, złote kolczyki – wzór K-861.01; Apart.pl /Mat. prasowe

Serduszko zdobiące biżuterię zawsze będzie się kojarzyło z wyznaniem miłości, a przekaz stanie się jeszcze mocniejszy, gdy ten motyw jest zwielokrotniony. Może to być na przykład złoty naszyjnik Apart z połączonych łańcuszkiem serc, delikatna bransoletka albo pierścionek-obrączka w ażurowy wzór. Tego rodzaju biżuteria  idealnie dopasowuje się do każdej stylizacji i jest jej subtelnym, ale efektownym wykończeniem. Można ją nosić na co dzień, w każdej sytuacji. A spojrzenie na dłoń czy dekolt noszącej ją kobiety będzie jej przypominało o sile wzajemnego uczucia i przywoływało wspomnienia romantycznych chwil spędzonych razem w dniu zakochanych. 

Uczucie, które będzie trwać wiecznie

walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Naszyjnik z żółtego złota z diamentami - wzór 220.421, pierścionek z żółtego złota z diamentami – wzór 110.870; Apart.pl / Mat. prasowe

Symbol nieskończoności, zwłaszcza gdy jest połączony z sercem, to także znakomity sposób na wyrażenie miłości, którą dają sobie zakochani z wiarą, że ich uczucie będzie niezwykle trwałe i piękne. Wspaniale oddaje tę ideę złoty pierścionek z motywem nieskończoności ozdobiony diamentami czy naszyjnik, w którym ten symbol splata się z wysadzanym diamentami serduszkiem. Prostota formy i blask kamieni szlachetnych sprawiają, że te modele z kolekcji Apart  przykuwają uwagę i dodają eleganckiego sznytu. 
 

Maria Dębska  walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Maria Dębska w kampanii walentynkowej marki Apart / Mat. prasowe

Biżuteria spodoba się miłośniczkom klasyki, ale nie tylko im, ponieważ jest bardzo uniwersalna – tak jak uczucie, które symbolizuje. O tym, jak pięknie motyw nieskończoności łączy się z sercem i jak efektownie prezentuje się na dekolcie, można się przekonać, oglądając stylizację aktorki Marii Dębskiej, jednej z ambasadorek Apart, która wystąpiła w walentynkowej kampanii marki. 

walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Bransoletka z żółtego złota z diamentami – wzór 220.348; Apart.pl / Mat. prasowe

Mniej oczywistą miłosną wiadomość może przekazywać także symbol bicia serca, wyrażony poprzez zapis EKG. Gdy emocje zakochanych sięgają zenitu, linia czynności serca szybuje w wysokie rejestry, co również przepięknie oddaje biżuteria Apart zaprojektowana specjalnie na dzień zakochanych.

Miłość z przymrużeniem oka 

walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Bransoletka srebrna z zawieszkami Beads – wzór AP93-0401; Apart.pl / Mat. prasowe

O uczuciach warto mówić na różne sposoby, bo miłość to nie tylko wielkie słowa, ale także uśmiech, wzajemna bliskość i radość ze wspólnie spędzonego czasu. Dlatego świetnym walentynkowym prezentem będą również zabawne, bezpretensjonalne beadsy, z których można skomponować efektowną bransoletkę: słoń ściskający emaliowane serduszko, drzewko, zdobiona cyrkoniami chmurka… Możliwości jest mnóstwo, by wykazać się kreatywnością i ułożyć z beadsów Apart osobisty miłosny przekaz.

Warto, bo o uczuciach można opowiadać bez końca – niekoniecznie używając do tego słów. Równie pięknie wzajemną bliskość i miłość przekazuje ofiarowana ukochanej osobie biżuteria.

Artykuł promocyjny marki Apart. 


 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.