VIVA! VIDEO

Opowiedz o swoich uczuciach – najpiękniejsza biżuteria Apart na walentynki

Walentynki inspirowane stylem gwiazd 

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 25 stycznia 2024 09:38

Święto miłości ma w sobie ulotny romantyzm, którego ukoronowaniem jest symbol serca i ognista, głęboka czerwień oddająca temperaturę uczuć. W walentynki zakochani celebrują bliskość, wręczając sobie upominki, na przykład biżuterię z miłosnymi akcentami. Czym się kierować przy jej wyborze? Apart proponuje, by inspiracją stały się gwiazdy będące ambasadorkami marki: Julia Wieniawa, Małgorzata Socha, Maria Dębska i Magdalena Boczarska. 

Znane Polki wystąpiły w kampanii walentynkowej Apart, dzięki której możemy podziwiać różnorodność kolekcji przygotowanej przez projektantów marki na dzień zakochanych. Każda z gwiazd pojawia się w walentynkowych filmach i na zdjęciach w przepięknej czerwonej sukience, podkreślającej jej kobiecość, a jednocześnie dziewczęcej i nawiązującej do wiodących trendów sezonu. Zwieńczeniem stylizacji każdej z nich jest biżuteria dopasowana do stylu tych wspaniałych aktorek. Atmosferę radości i zabawy buduje sceneria, w której najważniejszym elementem jest fotobudka – to kolejna mała podpowiedź dla zakochanych, jak uwiecznić ich wspólne chwile.

Biżuteria wybrana przez Marię Dębską

Zakochani pragną, by ich uczucie trwało wiecznie i wywoływało w nich wciąż tę samą radość oraz ekscytację. Te wartości w walentynkowej kolekcji Apart oddaje znak nieskończoności połączony z motywem serduszka, a także oryginalny wzór czynności serca, czyli zapis EKG. 

Walentynkowa kampania Apart
Fot. Maria Dębska w walentynkowej kampanii Apart / Mat. prasowe

Złote naszyjniki z tymi wzorami można nosić pojedynczo albo stworzyć z nich efektowną kompozycję – na przykład taką, jaką widać na dekolcie aktorki. Doskonałe uzupełnienie stanowią także delikatna złota bransoletka albo pierścionek ozdobiony symbolem nieskończoności noszony przez Marię Dębską. Wewnętrzny blask podkreślają refleksy diamentówy, które dodają walentynkowej biżuterii szlachetnej i ponadczasowej elegancji.

Naszyjnik z pięknych serc, czyli historia o miłości Julii Wieniawy   

Walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Julia Wieniawa w walentynkowej kampanii Apart/Mat. prasowe

Aktorka kocha trendy, dlatego w jej walentynkowej stylizacji nie mogło zabraknąć odniesień do wiodących modowych tendencji.

Biżuteryjne serce jest w tym sezonie bardzo na czasie, nic więc dziwnego, że dekolt Julii Wieniawy zdobi złoty naszyjnik właśnie z tym zwielokrotnionym wzorem, a na nadgarstku gwiazda nosi bransoletkę w tej samej stylistyce. Efekt? Zachwycający! Proste formy i subtelność detali zawsze się obronią. Oto mistrzowski przykład, jak można połączyć trendy z ponadczasowym motywem serca. Do inspiracji!

Małgorzata Socha opowiada o miłości z uśmiechem  

Można zacząć od bransoletki z jednym beadsem, ale można także dać się ponieść wyobraźni i od razu skomponować z tych uroczych biżuteryjnych elementów całą opowieść o uczuciach i emocjach, o wspólnych przeżyciach oraz ważnych momentach, które scementowały związek.

Walentynkowa kolekcja Apart
Fot. Małgorzata Socha w walentynkowej kampanii Apart/Mat. prasowe

Cudowną inspiracją niech będzie biżuteria prezentowana przez Małgorzatę Sochę, która w walentynkowej kampanii Apart ma na sobie kilka bransoletek z zawieszkami z linii Beads, a wśród nich: kwiatek, miś z czerwonym serduszkiem, koniczyna, podkowa na szczęście i wiele innych symboli budzących pozytywne emocje oraz uśmiech. Mamy także bardzo romantyczny akcent – naszyjnik ozdobiony splecionymi złotymi serduszkami.

Magdalena Boczarska zakochana w biżuterii z serduszkami

Niezobowiązująca elegancja to styl bycia i podejście do mody, w którym liczy się najwyższej jakości wzornictwo i pewien luz, a doskonałym tego przykładem jest walentynkowy look Magdaleny Boczarskiej w kampanii Apart.

Walentynkowa kampania Apart
Fot. Magdalena Boczarska w walentynkowej kampanii Apart / Mat. prasowe

Biżuteryjny zestaw, który ma na sobie aktorka, subtelnie nawiązuje do dnia zakochanych: podwójny łańcuszek ozdobiony pozłacanymi serduszkami uzupełnia kolejny model o płaskim splocie, podobny duet zdobi nadgarstek. Kobieco i z klasą!

Wybierając biżuterię na walentynkową randkę lub prezent dla ukochanej osoby, zainspiruj się stylizacjami ambasadorek marki – naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki, które mają na sobie, będą wzruszającym akcentem, który na co dzień będzie wam przypominał o tym, jak ważna jest miłość.  

Artykuł promocyjny marki Apart. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.