Teraz kupicie ją dużo taniej!

Artykuł sponsorowany 16 grudnia 2019 15:45

Biżuteria to jedyny w swoim rodzaju element stylizacji, który potrafi całkowicie odmienić jej charakter. Z jej pomocą możemy przyciągnąć uwagę do górnej części stroju, na przykład zjawiskowego dekoltu lub optycznie wyszczuplić twarz. Podpowiadamy, na jakie modele warto się zdecydować, aby podkreślić urodę - swoją lub osoby, której komplet biżuterii podarujemy w prezencie.

Stylowa biżuteria, która podkreśla urodę

Biżuteria musi pasować do osoby, która ją nosi. To istotne zwłaszcza, jeśli mowa o kompletach, a nie ich pojedynczych elementach. Ważne, aby taki zestaw był dobrany odpowiednio do wyglądu - koloru oczu i włosów, a także karnacji. Powinien szczególnie podkreślać to, co jest w nim charakterystyczne. Dzięki temu ukaże naszą wyjątkowość i uwydatni atuty.

Komplet biżuterii dopasowany do charakteru

Biżuteria nie służy jednak tylko temu, by nas ozdabiać. Stylowy komplet, efektowne kolczyki czy zmysłowy naszyjnik to świetny sposób na wyrażenie siebie, swojego stylu, temperamentu i charakteru. Doskonale wie o tym marka Apart, która w ofercie posiada przepiękne złote i srebrne komplety (także z diamentami), dopasowujące się do wielu typów kobiecej osobowości. 

W naszej galerii znajdziecie zestawy, które prezentują się po prostu zjawiskowo i dostępne są w nowych, obniżonych cenach.

12/12
Złote kolczyki , zawieszka i łańcuszek - komplet, przed 1359 zł, po 951,30 zł
Copyright @Materiały prasowe
12/12

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.