Teraz kupicie ją dużo taniej!

Artykuł sponsorowany 16 grudnia 2019 15:45

Biżuteria to jedyny w swoim rodzaju element stylizacji, który potrafi całkowicie odmienić jej charakter. Z jej pomocą możemy przyciągnąć uwagę do górnej części stroju, na przykład zjawiskowego dekoltu lub optycznie wyszczuplić twarz. Podpowiadamy, na jakie modele warto się zdecydować, aby podkreślić urodę - swoją lub osoby, której komplet biżuterii podarujemy w prezencie.

Stylowa biżuteria, która podkreśla urodę

Biżuteria musi pasować do osoby, która ją nosi. To istotne zwłaszcza, jeśli mowa o kompletach, a nie ich pojedynczych elementach. Ważne, aby taki zestaw był dobrany odpowiednio do wyglądu - koloru oczu i włosów, a także karnacji. Powinien szczególnie podkreślać to, co jest w nim charakterystyczne. Dzięki temu ukaże naszą wyjątkowość i uwydatni atuty.

Komplet biżuterii dopasowany do charakteru

Biżuteria nie służy jednak tylko temu, by nas ozdabiać. Stylowy komplet, efektowne kolczyki czy zmysłowy naszyjnik to świetny sposób na wyrażenie siebie, swojego stylu, temperamentu i charakteru. Doskonale wie o tym marka Apart, która w ofercie posiada przepiękne złote i srebrne komplety (także z diamentami), dopasowujące się do wielu typów kobiecej osobowości. 

W naszej galerii znajdziecie zestawy, które prezentują się po prostu zjawiskowo i dostępne są w nowych, obniżonych cenach.

12/12
Złote kolczyki , zawieszka i łańcuszek - komplet, przed 1359 zł, po 951,30 zł
Copyright @Materiały prasowe
12/12

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…