Biżuteria Apart w stylu glamour - Anna Lewandowska
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Luksusowe prezenty po choinkę. Podaruj biżuterię w stylu glamour

Odkryj zachwycające modele z kolekcji Apart.

4 grudnia 2020 16:35
Materiał partnera
Biżuteria Apart w stylu glamour - Anna Lewandowska
Fot. mat. prasowe

Efektowna biżuteria to dodatek, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Podczas gdy na co dzień najczęściej wybieramy styl casual, wieczorem chcemy naprawdę zabłysnąć. Biżuteria w stylu glamour jest obowiązkowym wykończeniem stylizacji z małą czarną, doda też blasku sukni wieczorowej do ziemi. Głęboki dekolt najlepiej wygląda w towarzystwie efektownego naszyjnika, a eleganckie upięcie włosów doskonale komponuje się w duecie z wiszącymi kolczykami lub z delikatnym diamentem na sztyfcie. W zestawieniu z karminową pomadką, odpowiednio dobrana biżuteria nawet zwykłą białą koszulę potrafi zmienić w pełnoprawną opcję wieczorową!

Biżuteria w stylu glamour z kolekcji Apart

W poszukiwaniu najpiękniejszych propozycji biżuterii, która stanie się doskonałym uzupełnieniem świątecznych stylizacji albo niezapomnianym prezentem gwiazdkowym, przejrzeliśmy zdjęcia ze świątecznej kampanii Apart. Trzy polskie ikony stylu - Anna Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa - pokazują prawdziwe znaczenie słowa glamour na wyrafinowanych zdjęciach Marcina Tyszki i wideo z muzyką Zbigniewa Wodeckiego.

W kolekcji marki każdy znajdzie pomysł na idealny świąteczny upominek. Styl glamour występuje tu w bardzo wielu wariantach. Apart oferuje ekskluzywne połączenie złota i diamentów, a także opcje ze srebra, wykończone błyskiem cyrkonii. Bo każda z nas zasługuje, żeby wyglądać jak milion dolarów!

Poniżej znajdziecie nasze propozycje efektownych prezentów świątecznych w stylu eleganckich ambasadorek Apart.

Biżuteria glamour w stylu Ani Lewandowskiej

Biżuteria Apart w stylu glamour
Fot. mat. prasowe/kolaż Viva.pl

Od góry, od l.: Naszyjnik z żółtego złota z diamentami, 4 790 ; Bransoletka z żółtego złota z diamentami, 11 490 zł; Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami, 6 590 zł; Pierścionek z żółtego złota z diamentami, 3 590 ; Kolczyki z żółtego złota z diamentami, 5 590 zł.

Biżuteria glamour w stylu Julii Wieniawy

Apart - biżuteria w stylu glamour
Fot. mat. prasowe/kolaż Viva.pl

Od góry, od l.: Naszyjnik srebrny z cyrkoniami, 169 zł; Naszyjnik srebrny z cyrkoniami - koło, 179 zł; Kolczyki srebrne z cyrkoniami - koła, 219 zł; Pierścionek srebrny z cyrkoniami, 139 zł.

Biżuteria glamour w stylu Małgorzaty Sochy

Apart - biżuteria w stylu glamour
Fot. mat. prasowe/kolaż Viva.pl

Od góry, od l.: Naszyjnik srebrny z cyrkoniami, 749 zł; Pierścionek srebrny z cyrkoniami, 139 zł; Pierścionek srebrny z cyrkoniami, 119 zł; Bransoletka srebrna z cyrkoniami, 439 zł.

Biżuteria w stylu glamour - inne propozycje z kolekcji Apart

Biżuteria Apart
Fot. mat. prasowe/kolaż Viva.pl

Od góry, od l.: Kolczyki z żółtego złota z diamentami, 3 390 zł; Zawieszka z żółtego złota z brylantami, 2190 zł; Kolczyki z białego złota z brylantami, 19 990 zł; Kolczyki z żółtego złota z brylantami, 2 090 zł; Pierścionek z żółtego złota z brylantami, 21 990 zł; Pierścionek z żółtego złota z diamentami, 2 990 zł; Bransoletka z białego złota z brylantami, 34 990 zł; Naszyjnik z białego złota z brylantami, 51 990 zł.

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.