Idealne ozdoby na święta i imprezę sylwestrową.

natalia kedra 6 listopada 2020 11:57
Materiał partnera

Trzy ambasadorki Apart, piękne zdjęcia Marcina Tyszki w nostalgicznym klimacie i biżuteria, która zachwyci każdą kobietę... Jeśli szukasz ozdób, które pozwolą ci zabłysnąć w okresie świątecznym, zainspiruj się stylizacjami Ani Lewandowskiej, Małgorzaty Sochy i Julii Wieniawy.

Świąteczna kampania Apart z gwiazdorską obsadą

W nowej kampanii Apart Ania Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa wcieliły się w rolę trzech przyjaciółek, które łączy świąteczna nostalgia  przywiązanie do wspomnień. Za przepiękne zdjęcia z kampanii i wideo, nakręcone w rytm ponadczasowego przeboju Zbigniewa Wodeckiego, odpowiada Marcin Tyszka.

Wszystkie ambasadorki Apart zaprezentowały w kampanii eleganckie stylizacje z biżuterią dopasowaną do ich prywatnego stylu. Ania Lewandowska wybiera dyskretny luksus i klasykę - ponadczasowe biżuteryjne wzory, które można nosić zarówno w klimacie casual, jak i bardziej szykownym. Małgosia Socha to wcielenie stylu glamour. Aktorka prezentuje biżuterię pasującą do połyskujących tkanin, podkreślających urodę pastelowych barw i bardzo kobiecych fasonów. Z kolei Julia Wieniawa pokazuje różnorodność biżuterii Apart dedykowanej młodym klientkom - od propozycji w nowoczesnym stylu, aż do delikatnego błysku klasycznych cyrkonii.

Styl której gwiazdy jest ci najbliższy?

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

4/6
Biżuteria Apart - w stylu gwiazd
Copyright @mat. prasowe Apart/kolaż Viva.pl
4/6

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.