Idealne ozdoby na święta i imprezę sylwestrową.

natalia kedra 6 listopada 2020 11:57
Materiał partnera

Trzy ambasadorki Apart, piękne zdjęcia Marcina Tyszki w nostalgicznym klimacie i biżuteria, która zachwyci każdą kobietę... Jeśli szukasz ozdób, które pozwolą ci zabłysnąć w okresie świątecznym, zainspiruj się stylizacjami Ani Lewandowskiej, Małgorzaty Sochy i Julii Wieniawy.

Świąteczna kampania Apart z gwiazdorską obsadą

W nowej kampanii Apart Ania Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa wcieliły się w rolę trzech przyjaciółek, które łączy świąteczna nostalgia  przywiązanie do wspomnień. Za przepiękne zdjęcia z kampanii i wideo, nakręcone w rytm ponadczasowego przeboju Zbigniewa Wodeckiego, odpowiada Marcin Tyszka.

Wszystkie ambasadorki Apart zaprezentowały w kampanii eleganckie stylizacje z biżuterią dopasowaną do ich prywatnego stylu. Ania Lewandowska wybiera dyskretny luksus i klasykę - ponadczasowe biżuteryjne wzory, które można nosić zarówno w klimacie casual, jak i bardziej szykownym. Małgosia Socha to wcielenie stylu glamour. Aktorka prezentuje biżuterię pasującą do połyskujących tkanin, podkreślających urodę pastelowych barw i bardzo kobiecych fasonów. Z kolei Julia Wieniawa pokazuje różnorodność biżuterii Apart dedykowanej młodym klientkom - od propozycji w nowoczesnym stylu, aż do delikatnego błysku klasycznych cyrkonii.

Styl której gwiazdy jest ci najbliższy?

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

4/6
Biżuteria Apart - w stylu gwiazd
Copyright @mat. prasowe Apart/kolaż Viva.pl
4/6

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.