Idealne ozdoby na święta i imprezę sylwestrową.

natalia kedra 6 listopada 2020 11:57
Materiał partnera

Trzy ambasadorki Apart, piękne zdjęcia Marcina Tyszki w nostalgicznym klimacie i biżuteria, która zachwyci każdą kobietę... Jeśli szukasz ozdób, które pozwolą ci zabłysnąć w okresie świątecznym, zainspiruj się stylizacjami Ani Lewandowskiej, Małgorzaty Sochy i Julii Wieniawy.

Świąteczna kampania Apart z gwiazdorską obsadą

W nowej kampanii Apart Ania Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa wcieliły się w rolę trzech przyjaciółek, które łączy świąteczna nostalgia  przywiązanie do wspomnień. Za przepiękne zdjęcia z kampanii i wideo, nakręcone w rytm ponadczasowego przeboju Zbigniewa Wodeckiego, odpowiada Marcin Tyszka.

Wszystkie ambasadorki Apart zaprezentowały w kampanii eleganckie stylizacje z biżuterią dopasowaną do ich prywatnego stylu. Ania Lewandowska wybiera dyskretny luksus i klasykę - ponadczasowe biżuteryjne wzory, które można nosić zarówno w klimacie casual, jak i bardziej szykownym. Małgosia Socha to wcielenie stylu glamour. Aktorka prezentuje biżuterię pasującą do połyskujących tkanin, podkreślających urodę pastelowych barw i bardzo kobiecych fasonów. Z kolei Julia Wieniawa pokazuje różnorodność biżuterii Apart dedykowanej młodym klientkom - od propozycji w nowoczesnym stylu, aż do delikatnego błysku klasycznych cyrkonii.

Styl której gwiazdy jest ci najbliższy?

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

4/6
Biżuteria Apart - w stylu gwiazd
Copyright @mat. prasowe Apart/kolaż Viva.pl
4/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.