Idealne ozdoby na święta i imprezę sylwestrową.

natalia kedra 6 listopada 2020 11:57
Materiał partnera

Trzy ambasadorki Apart, piękne zdjęcia Marcina Tyszki w nostalgicznym klimacie i biżuteria, która zachwyci każdą kobietę... Jeśli szukasz ozdób, które pozwolą ci zabłysnąć w okresie świątecznym, zainspiruj się stylizacjami Ani Lewandowskiej, Małgorzaty Sochy i Julii Wieniawy.

Świąteczna kampania Apart z gwiazdorską obsadą

W nowej kampanii Apart Ania Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa wcieliły się w rolę trzech przyjaciółek, które łączy świąteczna nostalgia  przywiązanie do wspomnień. Za przepiękne zdjęcia z kampanii i wideo, nakręcone w rytm ponadczasowego przeboju Zbigniewa Wodeckiego, odpowiada Marcin Tyszka.

Wszystkie ambasadorki Apart zaprezentowały w kampanii eleganckie stylizacje z biżuterią dopasowaną do ich prywatnego stylu. Ania Lewandowska wybiera dyskretny luksus i klasykę - ponadczasowe biżuteryjne wzory, które można nosić zarówno w klimacie casual, jak i bardziej szykownym. Małgosia Socha to wcielenie stylu glamour. Aktorka prezentuje biżuterię pasującą do połyskujących tkanin, podkreślających urodę pastelowych barw i bardzo kobiecych fasonów. Z kolei Julia Wieniawa pokazuje różnorodność biżuterii Apart dedykowanej młodym klientkom - od propozycji w nowoczesnym stylu, aż do delikatnego błysku klasycznych cyrkonii.

Styl której gwiazdy jest ci najbliższy?

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

4/6
Biżuteria Apart - w stylu gwiazd
Copyright @mat. prasowe Apart/kolaż Viva.pl
4/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…