Kate Moss
Fot. James Devaney/GC Images
O tym się mówi!

Kate Moss ma sobowtóra! To również piękna modelka

Kobiety są niemal identyczne

Aleksandra Frankowska 7 marca 2024 16:27
Kate Moss
Fot. James Devaney/GC Images

O tym, aby wyglądać jak jedna z najpiękniejszych supermodelek, marzy niejedna kobieta. Okazuje się, że idąc ulicami Londynu, możecie natknąć się na kobietę, która wygląda niemal identycznie, jak Kate Moss. Wielokrotnie jest brana właśnie za supermodelką i choć sama nie jest tak popularna, to również pracuje w tym zawodzie. Kim jest sobowtórka Kate Moss?

ZOBACZ TEŻ: Nigdy nie marzyła o byciu piosenkarką, los zadecydował za nią. Maria Tyszkiewicz to objawienie polskiej sceny

Kate Moss ma sobowtóra

Znana modelka Kate Moss to uosobienie piękna i legenda wybiegów. Okazuje się, że w Londynie można spotkać kobietę, również modelkę, która wygląda dosłownie, jak jej sobowtór. Denise Ohnona na swoim Instagramie wciąż zbiera nowych fanów, a jej zdjęcia łudząco przypominają Moss. 

Nie jestem Kate Moss

Denise Ohnona chociaż łudząco przypomina Kate Moss, prowadzi profil na Instagramie o nazwie "iamnotkatemoss". Największą popularność zdobyła w 2020 roku, kiedy pojawiła się na wybiegu pokazu marki Vetements w Paryżu. Wówczas zaangażowano sobowtóry różnych znanych osób, a ona pełniła rolę Kate. Jak widać, zrobiła to śpiewająco! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.