Kate Moss mn
Fot. St. Tropez via Getty Images
Ze świata urody

Kate Moss rusza z własną marką!

Co wiemy o Cosmoss? 

Aleksandra Trendak 26 sierpnia 2022 16:30
Kate Moss mn
Fot. St. Tropez via Getty Images

Kate Moss to supermodelka, która stała się wręcz ikoną lat 90. Właśnie wtedy jej kariera rozwijała się w dynamicznym tempie i tworzyła power copule z Johnym Deppem. Ostatnio poinformowała fanów na swoich social mediach w zmysłowym filmiku, że startuje ze swoją marką Cosmoss, a jej premiera będzie już za kilka dni! Co będzie oferowała? Czy będzie to marka modowa, czy kosmetyczna? Kiedy dokładnie będzie premiera? 

PRZECZYTAJ O: Kate Moss została dyrektor kreatywną marki... Diet Coke!

Cosmoss – nowa marka kosmetyczna Kate Moss 

Kate Moss to bez wątpienia wielozadaniowa modelka – w 2016 roku założyła agencję modelek Kate Moss Agency, ciągle bierze udział w różnych kampaniach modowych i urodowych, między innymi jest twarzą kosmetyków Charlotte Tilbury, a niedawno została dyrektor kreatywną marki Diet Coke. Nikt jednak się nie spodziewał, że planuje otworzyć własną markę. Co dziwi jeszcze bardziej, nie postanowiła wystartować z linią ubrań lub kosmetyków do makijażu, a produktów wellness. W czarno-białym filmiku na Instagramie zaprezentowała się jedynie w majtkach jak zanurza się w jeziorze, a tle słychać “Follow me to COSMOSS”. Strona internetowa ani konto na Instagramie nie zawiera jeszcze oferty firmy, ale wiele mediów zagranicznych informuje, że będzie oferowała produkty do pielęgnacji skóry, w tym olejek CBD do twarzy. Daily Mail donosi, że w pierwszej odsłonie marki będzie można znaleźć też detoksującą herbatę i mgiełkę do ciała. Modelka zapewnia na Instagramie: 

Cosmoss czerpie z niezwykłego doświadczenia życiowego Kate Moss — gotowej do dzielenia się swoją podróżą do samoakceptacji i swobodnego bycia sobą. Każdy produkt Cosmoss został starannie opracowany z myślą o dobrym samopoczuciu, przy użyciu silnych, naturalnych substancji. Każdy rytuał otwiera drzwi do równowagi, odnowy i miłości. Zapach Cosmoss stanowi dopełnienie

Ogłoszenie nowej marki Kate Moss zbudziło ogromną fascynację i zainteresowanie w świecie mody i urody. Jej premiera jest zaplanowana na pierwszego września 2022, jej przedział cenowy nie jest jeszcze znany. Skusicie się na coś z marki Kate Moss?  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.