O tym się mówi!

Sabina Jakubowicz - polska modelka, której nie da się zatrzymać w rozwoju

Zobacz jej niezwykłą stylizacją z Festiwalu Filmowego w Cannes

Aleksandra Frankowska 1 czerwca 2022 17:27

To jedno z najgorętszych nazwisk w polskiej branży modowej i nie tylko. Sabina Jakubowicz to modelka, influencerka oraz absolwentka ekonomii, która pokazuje, jak kreatywna może być moda. W tym roku mogliśmy zobaczyć ją również na Festiwalu Filmowym w Cannes w zjawiskowej kreacji Alexanda McQueena.

ZOBACZ TEŻ: Kobieta kameleon, która zna swoją wartość. Niezwykła historia Lindy Evangelisty 

Modeling to jej drugie imię

Sabina Jakubowicz w świecie mody zaistniała w wieku 20 lat, co już sprawiło, że różniła się od swoich koleżanek z branży, które zaczynały znacznie wcześniej. W żaden sposób nie okazało się to przeszkodą. Podczas studiów modeling traktowała jako dodatkową formę zarobku. Z biegiem czasu zrozumiała, że modeling sprawia jej tak ogromną przyjemność, że postanowiła przekształcić go z pasji w prawdziwą pracę. Wiedziała, że to kierunek, który pragnie obrać w życiu. Tuż po studiach Sabina prasowała jako modelka głównie w Europie, by niedługo potem przenieść się do Stanów Zjednoczonych, gdzie podpisała kontakt z agencją Elite Model.

Sabina Jakubowicz
Fot. Alexander McQueen

Od mody do mediów społecznościowych

W dzisiejszych czasach kreatywność, pasję i umiejętności publikujemy przede wszystkim w social mediach. Sabina odnalazła się również i tam, gdzie zbudowała swoją społeczność, publikując aktualne zdjęcia, dzieląc się inspiracjami modowymi i najnowszymi trendami. Jest tam już ponad 180 000 obserwatorów, a liczba ta wciąż rośnie. Wśród stylizacji, które pokazuje, widzimy zarówno kreacje wielkich domów mody, jak i małych marek, w których drzemie ogromny potencjał. Jej wizualne przedstawianie mody, również podczas takich wydarzeń jak Tygodnie Mody w Paryżu w roli gościa Diora, Balmain i Valentno sprawiają, że zaczyna przybierać ona inny wymiar. Kreatywny, nowoczesny, z zupełnie innym, świeżym spojrzeniem.

Sabina Jakubowicz
Fot. Alexander McQueen

CZYTAJ TEŻ: Najsłynniejsze modelki świata: Amber Valletta

Sabina Jakubowicz podczas Festiwalu Filmowego w Cannes

Nie sposób nie wspomnieć o jej zjawiskowym występie podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Jakubowicz pojawiła się na czerwonym dywanie wśród wielkich gwiazd, prezentując się w niesamowitej kreacji z kolekcji Alexandra McQueena, będąc jednocześnie gościem marki. To niesamowite, patrzeć jak przepiękna Polka prezentuje się w tak ważnym miejscu!

Sabina Jakubowicz
Fot. Alexander McQueen

MacQueen
Fot. Imax Tree

Sabina Jakubowicz z pewnością jeszcze nas zaskoczy. Jej modowa kariera rozwija się spektakularnie i z pewnością można mówić o niej, jako o jednej z najpiękniejszych polskich modelek. 

TAGI #modelka

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.