Jakie fasony wybiera w tym roku pierwsza dama?

Sabina Zięba 2 kwietnia 2019 20:30

Pierwsza dama przyzwyczaiła nas do poprawnego i zachowawczego stylu. W trakcie prezydentury jej męża mogliśmy się już przekonać, że dopasowane garsonki należą do jej najczęstszych wyborów. Choć część osób początkowo uważało jej styl za zbyt „babciny”, w ostatnim czasie udowodniła, że zaczyna bawić się modą. 

Wśród założonych w tym roku przez Agatę Dudę stylizacji znalazły się dwie od projektantki Władysławy Frączek, właścicielki marki De Marco. Specjalnie dla nas wyjawiła: „Bogato zdobione ornamenty na czarnym tle to wyszukane wzornictwo. Gustowny charakter tkaniny idealnie wpisał się w pałacowy styl, a doskonale wyprofilowany fason zdobił odważne wykończenie stójki. Oryginalny żakiet dobrze komponował się z czarną klasyczną spódnicą, natomiast niepowtarzalny krój dyplomatycznego kostiumu podkreślił figurę Pierwszej Damy”.

Kilka słów powiedziała także o drugim z projektów: „On również został idealnie dopasowany do sylwetki Agaty Dudy. W tym jasnopopielatym projekcie jako zapięcie zastosowałam zamek kryty, co czyni żakiet bardzo praktycznym. Taki zabieg często stosuję przy wzorzystych lub żakardowych tkaninach - dzięki temu rozwiązaniu stylizacja nabiera harmonii i zespala się w doskonałą całość. Tym razem ołówkową spódnicę uszyto z tej samej tkaniny. Całość utrzymana została w klasycznej formie”.

Zobaczcie je w naszej galerii! Znajdziecie tam również inne stylizacje Pierwszej Damy. Która jest Waszą ulubioną?  

1/6
Copyright @JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News
1/6

Agata Duda w żakardowej stylizacji De Marco.

2/6
Copyright @BE&W
2/6

Wie, że klasyczne połączenie czerni i bieli jest zawsze eleganckie.

3/6
Copyright @East News
3/6

W ostatnim czasie pokochała również kratę.

4/6
Copyright @East News
4/6

Nie boi się mocnych kolorów!

5/6
Copyright @East News
5/6

Pierwsza Dama pojawiła się też w powracającej w tym sezonie pepitce.

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Agata Duda w żakardowej stylizacji De Marco.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.