Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Jennifer Lopez powiedziała TAK w zjawiskowej sukni ślubnej

Gwiazda wyszła za mąż za Bena Afflecka

Aleksandra Frankowska 18 lipca 2022 11:27
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Po ponad 20 latach ich drogi zeszły się ponownie. Podobno stara miłość nie rdzewieje. W przypadku Jennifer Lopez i Bena Afflecka potrzeba było kilku innych związków, małżeństw, a także gromadki dzieci, aby zrozumieli, że są sobie pisani. 16 lipca JLo i Ben powiedzieli sobie TAK podczas prywatnej ceremonii w Las Vegas. Pod osłoną nocy zakochani przysięgali sobie miłość do końca życia. Taka miłość się nie zdarza! A jednak…

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez lansuje powrót dzwonów. To hit na lato 2022

Jennifer Lopez zmieniła nazwisko

Co ciekawe, JLo przyjęła nazwisko męża i sama mówi o sobie już Pani Affleck. Na swoim Instagramie gwiazda poinformowała fanów o wydarzeniu z życia, na które czekała wraz z mężem tyle lat. Jennifer zacytowała również słynny werset z Biblii, odnosząc się do swojej historii z Benem Affleckiem.

„Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest łaskawa. I wychodzi na to, że miłość jest cierpliwa. Cierpliwa przez 20 lat" — napisała Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez w zjawiskowej sukni ślubnej

To był ślub o jakim marzyli oboje. Las Vegas, tylko oni i świadkowie, w kolejce po licencję, tak jak kilka innych par. Jej kreacja wcale nie była bogato zdobiona, jak każdy by się podziewał. Zamiast tego, wybrała krój niczym ze starego filmu, bo właśnie taka jest ich miłość. Skromna, biała i teksturowana do ziemi, bez rękawów. Do tego delikatna biżuteria i cudowna fryzura od samego Chrissa Appeltona – fale zaczesane do tyłu i na boki. Wyglądała dokładnie tak, jak 20 lat temu, kiedy jeszcze po raz pierwszy była narzeczoną Afflecka.

Druga suknia Jennifer Lopez

Stylizacja niczym ze starego filmu nie była jedyną, którą na tę noc przygotowała JLo. W kaplicy ślubnej przebrała się w tę z hiszpańskim dekoltem z koronkowego materiału. Uwagę zwracały również długie, romantyczne rękawy. Nie zabrakło welonu i bukietu białych kwiatów.

CZYTAJ TEŻ: Trendy na lato 2022: boyfriend manicure

Mieli rację, gdy mówili "jedyne, czego potrzebujesz, to miłość". Jesteśmy wdzięczni, że ją mamy. Jesteśmy wspaniałą rodziną z piątką wyjątkowych dzieci i przyszłością, której wypatrujemy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – napisała JLo.

Kiedy patrzymy na tych kilka zdjęć, sami nie możemy opanować wzruszenia. Taka miłość się nie zdarza. A jednak się zdarzyła i to w Hollywood. I wszystkim życzymy, aby mogli odnaleźć swoją drugą połowę prędzej lub później. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…