Boyfriend manicure
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Trendy na lato 2022: boyfriend manicure

Gwiazdy go uwielbiają

Aleksandra Frankowska 23 czerwca 2022 14:27
Boyfriend manicure
Fot. Getty Images

Gwiazdy wyznawały miłość swoim partnerom na wiele sposobów. Trend, który pojawił się na okres lata 2022 w manicure, to jednak całkowita nowość. Mowa o boyfriend manicure, który zapoczątkowała sama Jennifer Lopez, wybierając jako zdobienie, inicjały swojego narzeczonego, Bena Afflecka.

ZOBACZ TEŻ: Trendy lato 2022: daisy nails to hit Instagrama!

Trendy w manicure na lato 2022: inicjały ukochanego

Manicure to prawdziwa ozdoba paznokci. Gwiazdy regularnie, co 2-3 tygodnie pokazują swoje nowe zdobienia na paznokciach. Tym razem zauważyliśmy, że wśród nich panuje nowy trend na zdobienia z inicjałami partnerów. Najczęściej pojawiają się one na palcach serdecznych, czyli tych, gdzie nosi się na co dzień obrączkę. Czyż to nie wspaniałe wyznanie miłości?

Kim Kardashian i Jennifer Lopez noszą boyfriend manicure

Zaczęło się od wielkich gwiazd. Kim Kardashian, która jest już oficjalnie po rozwodzie z Kanye Westem, od kilku miesięcy spotyka się z komikiem, Petem Davidsonem. Podczas wesela swojej siostry Kourtney, na jej serdecznym palcu można było zobaczyć inicjały z literą „P”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nicola Peltz wybrała na ślub francuski manicure w nowym wydaniu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @kimkardashian

Podobnym wyznaniem zaskoczyła swoich fanów Jennifer Lopez. Kiedy jej manicurzysta pokazał zdjęcie mlecznych paznokci gwiazdy ze złotym zdobieniem „J” jak Jennifer oraz „B” jak Ben, wszyscy byli przekonani, że artystka szykuje się na dniach do ślubu.

Jesteśmy ciekawi, u której gwiazdy jako kolejnej zobaczymy inicjały jej partnera. Musimy przyznać, że trend ten jest niezwykle uroczy i z pewnością przyjmie się w branży beauty. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?