Jennifer Lopez
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
O tym się mówi!

Jennifer Lopez lansuje powrót dzwonów. To hit na lato 2022

Z białą koszulą to zestaw idealny na upalne dni

Aleksandra Frankowska 1 lipca 2022 14:27
Jennifer Lopez
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Jennifer Lopez to prawdziwa ikona stylu. Gwiazda tym razem pojawiła się w Los Angeles w towarzystwie Emme, wybierając dzwony oraz białą koszulę. Luźny, klasyczny i bardzo wygodny zestaw zachwycił fotoreporterów, ale też fanów gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: Trendy na lato 2022: boyfriend manicure

Jennifer Lopez lansuje powrót trendy na dzwony

Wygoda i klasa – to Jennifer Lopez potrafi najlepiej. Dzwony, które wybrała na spacer z Emme cudownie podkreśliły jej kobiece kształty. Wysoki stan wyeksponował jej legendarną pupę, a biała koszula w wiktoriańskim stylu świetnie uzupełniła całość. Nie mogło zabraknąć szpilek na platformie, które JLo po prostu uwielbia oraz charakterystycznych dla niej okularów przeciwsłonecznych.

Latynoska gwiazda doskonale wie, jak podkreślić swoją zjawiskową figurę. Jennifer Lopez nigdy nie podąża ślepo za trendami, sama je wręcz lansuje. Dzwony stają się coraz bardziej modne nie tylko wśród gwiazd. Świetnie równoważą proporcje sylwetki i podkreślają talię, zwłaszcza te z wysokim stanem. W przypadku figury JLo, to strzał w dziesiątkę. 

Jennifer Lopez
Fot. Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC Images

CZYTAJ TEŻ: 14-letnie dziecko Jennifer Lopez jest niebinarne? Sławna mama mówi o nim w formie neutralnej płciowo

Jennifer Lopez z Emme w Los Angeles

Gwiazda coraz częściej pokazuje się publicznie w towarzystwie Emme. Niedawno wystąpiły wspólnie podczas koncertu na gali charytatywnej Blue Diamond, wykonując razem piosenkę A Thousand Years. Wówczas JLo zapowiadając Emme na scenie użyła zaimków neutralnych płciowo. Młoda osoba ma wyjątkowy talent - kto wie, może odziedziczyła głos po słynnych rodzicach i pójdzie kiedyś w ich ślady?

Po rozwodzie z mężem Marc'iem Anthonym, para dzieli opiekę między syna i córkę. Dzieci mają doskonały kontakt z obojgiem rodziców. JLo, która ponownie związała się z byłym narzeczonym Benem Affleckiem, przedstawiła go już swoim dzieciom. Według informacji, bardzo się polubili i chętnie spędzają razem czas. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.