Jennifer Lopez dzieci
Fot. Dia Dipasupil/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

14-letnie dziecko Jennifer Lopez jest niebinarne? Sławna mama mówi o nim w formie neutralnej płciowo

„Moja ulubiona osoba do śpiewania duetów”

Rafał Kowalski 21 czerwca 2022 08:00
Jennifer Lopez dzieci
Fot. Dia Dipasupil/Getty Images

Zanim Jennifer Lopez zakochała się w sportowcu Aleksie Rodriguezie, jej serce biło mocniej do Marka Anthony’ego. I to właśnie z nim piosenkarka i aktorka doczekała się dwójki bliźniaków. Maximilian David i Emme Maribel Muñiz mają dziś po 14 lat. Jeszcze niedawno gwiazda mówiła o synu i córce, teraz dla Emme przeznacza zaimki neutralne płciowo.

Jennifer Lopez nie nazywa płci jednego z dzieci

Niedawno przed jednym z baseballowych meczów odgrywanych w ramach Gali Niebieskiego Diamentu Fundacji LA Dodgers, Jennifer Lopez zaśpiewała z jednym z bliźniąt. Emme Muniz można było podziwiać u boku mamy w piosence A Thousand Years Christiny Perri.

Na chwilę przed pierwszym dźwiękiem J.Lo powiedziała nagle używając bezpłciowych zaimków: „Ostatni raz, kiedy występowaliśmy razem na dużym stadionie, prosiłam je żeby ciągle śpiewało ze mną, ale nie chciało. Jest to więc dla mnie wyjątkowa chwila", mówiła piosenkarka – tłumacząc jej słowa na polski najdokładniej, jak się da.

Wiele osób zwróciło uwagę na to, że artystka zwracała się do swojej pociechy neutralnie płciowo. Używała zaimków charakterystycznych dla ludzi, którzy nie czują potrzeby utożsamiania się z żadną konkretną płcią. Mowa o osobach niebinarnych.

Zobacz także: Billie Eilish doceniła występ Sary James! Piękny gest wielkiej gwiazdy w stronę Polki

Emme Muniz, J.Lo,  Alex Rodriguez - 2018

jennifer lopez, Emme Muniz niebinarne dziecko
Fot. Kevin Mazur/WireImage

J.Lo z ukochanym dzieckiem - Emma - styczeń 2022

jennifer lopez, Emme Muniz
Fot. Bellocqimages/Bauer-Griffin/GC Images)

J.Lo o występowaniu z dzieckiem przed publicznością. Jak dziś wygląda Emme Muniz?

Jennifer Lopez dodała także żartobliwie, że jej dziecko ma bardzo napięty kalendarz i to dlatego tak ciężko namówić je na wspólne śpiewanie. Poza tym wyrażona zgoda słono kosztuje, ale jak przyznała dowcipnie wokalistka – dla tak kochanej pociechy warto zapłacić. „Moja ulubiona osoba do śpiewania duetów”, powiedziała dumna mama o 14-letnim dziecku o imieniu Emme.

Zobaczcie, jak na scenie prezentowała się ulubienica publiczności i Emme.

CZYTAJ TEŻJennifer Lopez w szczerych słowach o wychowywaniu przez matkę. „Była silna, ale też surowa”. Pojawił się też temat przemocy

@christinathesupermom Jennifer Lopez JLO surprises audience at at the Blue Diamond Gala by the Dodgers foundation. Excuse shaky camera at end I was in shock myself.#jlo #jenniferlopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformance ♬ original sound - ChristinaTheSupermom

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.