Fot. East News
O tym się mówi

Billie Eilish doceniła występ Sary James! Piękny gest wielkiej gwiazdy w stronę Polki

To jej piosenkę wykonała 14-latka

Marcjanna Maryszewska 18 czerwca 2022 13:10
Fot. East News

Sara James zachwyciła cały świat swoim niezwykłym głosem w „America’s Got Talent”. Występ 14-latki uhonorował Simon Cowell poprzez wciśnięcie złotego przycisku gwarantującego awans do półfinału, a teraz Polkę zauważyła sama Billie Eilish! To właśnie jej piosenkę wykonała Sara James w programie. Gest, na który zdobyła się jej idolka, jest wielkim wyróżnieniem… Tak amerykańska gwiazda doceniła wykonanie przeboju „Lovely”.

Sara James zachwyciła występem w „America’s Got Talent”

Występ Sary James w amerykańskiej edycji „Mam Talent” odbił się szerokim echem w sieci. Młodą Polkę doceniło miliony internautów, a wykonanie piosenki oczarowało jurorów - zwłaszcza Simona Cowella, który postanowił w niezwykły sposób wyróżnić jej talent.

Zobacz: Sara James chce przeprowadzić się do Stanów! Udzieliła pierwszego wywiadu zagranicznej gazecie

„Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy... To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (...). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze”, powiedział juror, po czym wcisnął złoty przycisk gwarantujący Sarze James natychmiastowy awans do półfinału programu.

Sara James wystąpiła z piosenką gwiazdy amerykańskiego pochodzenia, Billie Eilish. Niezwykłe wykonanie utworu „Lovely” przez Polkę możecie obejrzeć poniżej.

Sara James doceniona przez Billie Eilish

Polka zachwyciła swoim głosem cały świat, zadziwiła także swoim bardzo młodym wiekiem. Nagranie z jej występu podbija sieć, a teraz okazuje się, że jej wykonanie piosenki „Lovely" trafiło do samej Billie Eilish! Idolka Sary James zdobyła się na piękny gest w jej stronę i udostępniła wideo na swoim oficjalnym Facebooku. Dla młodej gwiazdy to niewątpliwie niesamowite wydarzenie!

Wiele osób wierzy, że uzdolniona Polka jest w stanie wygrać program, jednakże niezależnie od ostatecznego wyniku jedno jest pewne - Sara James już wiele osiągnęła. Tymczasem my gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne!  

Sprawdź również: Córki Witolda Paszta odczytały poruszający list na Festiwalu w Opolu: „On nie da państwu o sobie zapomnieć"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.