Fot. East News
O tym się mówi

Sara James wystąpiła w „America’s Got Talent”. 14-latka podbiła serca jurorów!

Simon Cowell nie krył swojego zachwytu. Jego decyzja zaskoczyła cały świat!

Marcjanna Maryszewska 15 czerwca 2022 09:52
Fot. East News

Sara James zaistniała w świadomości polskiej publiczności jako zwyciężczyni czwartej edycji „The Voice Kids”. Następnie próbowała swoich sił na Eurowizji Junior, gdzie zdobyła drugie miejsce. Okazuje się, że to nie koniec planów 14-latki na realizację zagranicznej kariery. Zgłosiła się bowiem do amerykańskiej edycji „Mam Talent”, gdzie skradła serca widzów z USA! Tego, co wydarzyło się na scenie, nie spodziewał się nikt…

Sara James zachwyciła na przesłuchaniu „America’s Got Talent”

Ma jedynie 14 lat i już odnosi ogromne sukcesy! Sara James koncertuje i wydaje single, a teraz ruszyła na podbój kolejnej widowni. Tym razem USA. Kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie, że wzięła udział w przesłuchaniach do „America’s Got Talent", czyli tamtejszego odpowiednika „Mam Talent”. 

W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do "America’s Got Talent", opowiadała rozemocjonowana nastolatka. Fani młodej gwiazdy niecierpliwie wyczekiwali, aż jej występ doczeka się emisji i będą mogli zobaczyć, jak nastolatce poszedł tak ważny występ.

We wtorek rano czasu polskiego w końcu został wyemitowany odcinek z występem Sary James. Gwiazda przyznała, że pochodzi z Polski, na co jurorzy Simon Cowell i Howie Mandel przyznali, że mają przodków pochodzących z naszego kraju! Po czym Cowell zapytał, dlaczego 14-latka zdecydowała się na udział w amerykańskiej edycji programu. W odpowiedzi usłyszał, że Sara przed laty z zachwytem oglądała nagrania z AGT, które robiły na niej ogromne wrażenie. „Wiecie, jak to mówią: w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda”, dodała.

Sara James wykonała na scenie przebój Billie Eilish „Lovely”, a jej występ zachwycił wszystkich jurorów. Wyraźnie było to widać po Howkim Mandelu, lecz wkrótce okazało się, że dzięki swoim wokalnym popisom nastolatka zapewniła sobie miejsce… w półfinale!

Czytaj także: Michał Wiśniewski o ojcostwie: „Moje dzieci to moje największe przeboje

Sara James w półfinale „America’s Got Talent”

Tuż po zakończeniu występu Sofia Vergara wstała ze swojego miejsca i zaczęła klaskać, podobnie jak reszta jury. Jednak talent Sary bez wątpienia najbardziej docenił Simon Cowell, znany również jako słynny łowca talentów, odpowiedzialny m.in. za powstanie grupy One Direction. Juror zdecydował się bowiem nacisnąć złoty przycisk, zapewniając tym samym Sarze James awans do półfinału!

„Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy... To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (...). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze”, powiedział przed wciśnięciem przycisku.

Tuż po emisji odcinka Sara opublikowała wpis, w którym podekscytowana opowiadała o niesamowitym wyróżnieniu i awansie do kolejnego etapu programu.

Guys, jest we mnie tyle radości, że aż trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem. Dziękuję Simon Cowell, dziękuję "America's Got Talent", całej produkcji za pomoc i wsparcie - jestem przeszczęśliwa! Złoty przycisk od Simona Cowella, nadal nie wierzę…

Sam Simon Cowell opublikował na Instagramie zdjęcie w towarzystwie Sary i napisał: „Proszę poznajcie mój tegoroczny złoty przycisk”.

Z całego serca gratulujemy Sarze tak niesamowitego sukcesu i mocno trzymamy kciuki za kolejny etap! Tymczasem zachęcamy do obejrzenia występu Polki.  

Sprawdź również: Internauci zarzucili Alicji Bachledzie-Curuś, że jej syn prawie nie mówi po polsku. "Poszłam na kompromis"

TAGI #Sara James

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.