O TYM SIĘ MÓWI

Doda na pokazie z czarną opaską na ramieniu. Gdy weszła na wybieg, zapadła cisza

Ten gest piosenkarki wzruszył jej fanów

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2018 08:14

W środowe popołudnie Doda pojawiła się jako gość specjalny w roli modelki na pokazie kolekcji ślubnej zaprzyjaźnionej projektantki, Patrycji Kujawy. Gdy jednak wyszła na wybieg, zapadła cisza, zaś oczy wszystkich zgromadzonych skupiły się na gwieździe m.in. za sprawą czarnej opaski na jej ramieniu. Ten symboliczny gest miał dla Dody wyjątkowe znaczenie.

Doda z czarną opaską na ramieniu na pokazie Patrycji Kujawy

W trakcie pokazów modelki poruszają się w rytm muzyki, zwykle dobranej przez projektantów do tematyki wydarzenia. Nie inaczej było i tym razem, gdy wśród nich znalazła się Doda, która wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji zaprzyjaźnionej od lat projektantki.

„Doda✨✨ 2,5 dnia 😱 Jak byłam smarkulą „wpatrywałam" w Nią oczy w tv na scenie... a teraz Ona u mnie w pokazie... niewiarygodne”, napisała podekscytowana Patrycja Kujawa na swoim Instagramie.

Jednak gdy piosenkarka pojawiła się na wybiegu z czarną opaską na ramieniu, muzyka ucichła, zaś ona pokonała dystans w ciszy i skupieniu. Na jej twarzy widoczne były smutek i przygnębienie. W ten sposób uczciła zmarłą w wieku 91 lat babcię Pelagię, o odejściu której poinformowała wczoraj za pośrednictwem Instagrama.

„Dziś w wieku 91 lat zmarła moja ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się, że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas ❤️”, napisała pogrążona w żałobie artystka.

Śmierć babci Dody, Pelagii

Dla Dody był to tym większy cios, że to właśnie babcia wraz z rodzicami mieszkała z nią w domu rodzinnym w Ciechanowie i udzielała wsparcia oraz życiowych rad. Jej największym marzeniem było to, aby wnuczka wyszła za mąż. Wszystko dlatego, że w ostatnim czasie pani Pelagia zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Piosenkarka spełniła marzenie babci, biorąc ślub z producentem Emilem Stępniem w kwietniu tego roku. Dwa miesiąc po tym wydarzeniu pani Pelagia trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Zmarła w środę 20 czerwca 2018 roku. 

Gwieździe składamy wyrazy współczucia z powodu odejścia ukochanej osoby  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.