Słowa gwiazdy nie pozostawiają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2018 08:15

Ten rok należy w polskim show-biznesie do niej. Po tym, jak w połowie kwietnia wzięła cichy ślub w Hiszpanii z Emilem Stępniem nikt nie ma wątpliwości, że potrafi chronić prywatność, jeśli tylko ma na to ochotę. Ostatnio Doda zaczęła wspominać w wywiadach, że myśli nad zniknięciem z życia publicznego za sprawą zmiany priorytetów w jej życiu. Czy jednym z nich stało się posiadanie dziecka?

Doda chce mieć dziecko z Emilem Stępniem. Czy zniknie z show-biznesu?

Jeszcze w zeszłym roku twierdziła, że nie jest gotowa, by zostać matką, ponieważ dziecko wymaga opieki 24 godziny na dobę i z racji zobowiązań zawodowych trudno byłoby jej temu sprostać. Jednak wszystko zmieniło się, gdy w hiszpańskiej Marbelli wyszła za mąż za producenta Emila Stępnia. Doda jest na tyle pewna łączącego ich uczucia, że rozważa... zniknięcie z show-biznesu i poświecenie się rodzinie!

Doda o ciąży i posiadaniu dziecka

Kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym Hannie Lis wokalistka stwierdziła, że na ciążę zdecyduje się, gdy... wyjedzie z Polski! „Nie wyobrażam sobie, żebym miała tutaj je wychować”, skwitowała.

Jednak gdy w połowie kwietnia wzięła sekretny ślub, jej znajomi w rozmowach z dziennikarzami zaczęli przekonywać, że Doda i Emil Stępień coraz częściej dyskutują na temat dzieci.

„Emil oswoił jej lęki. Doda mówi teraz, że pierwszy raz ma mężczyznę, wobec którego nie ma wątpliwości, że byłby dobrym ojcem. Obiecała mu, że na pewno będą mieli dzieci”, zapewniał informator Faktu.

Temat ten powrócił w najnowszym wywiadzie z piosenkarką. To, co odpowiedziała, jest co najmniej dwuznaczne i intrygujące.

„Poświęciłabym się tylko i wyłącznie jednej osobie i nigdy nie zaserwowałabym dziecku życia u boku matki, piosenkarki Dody”, stwierdziła Dorota Rabczewska-Stępień w wywiadzie dla se.pl

Czy to oznacza, że faktycznie zrealizuje plany o zawieszeniu kariery i poświęci najbliższą przyszłość jedynie bliskiej rodzinie?  

1/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Instagram/Doda
1/5

Doda i Emil Stępień wzięli cichy ślub w hiszpańskiej Marbelli 14 kwietnia 2018 roku. Zaprosili na niego jedynie najbliższych.

2/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Instagram/Doda
2/5

Doda poinformowała media i fanów o ślubie z Emilem Stępniem, publikując zdjęcie ich rąk i z obrączkami na palcach na Instagramie.

3/5
30078689_1Ślub Dody, Emil Stępień718423138224070_2272590071032971264_n.jpg
Copyright @Instagram/Doda
3/5

Doda i Emil Stępień ukrywali swój związek przez dwa lata. Poznali się, gdy producent przyszedł pewnego dnia do Teatru Imka na spektakl Słowik Ptaszków Polskich, w którym występuje wokalistka.

4/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Instagram/Doda
4/5

Ostatnio Doda coraz częściej wspomina o zniknięciu z show-biznesu na jakiś czas na rzecz rodziny.

5/5
Ślub Dody, Emil Stępień
Copyright @Facebook/Doda
5/5

Czy Doda i Emil Stępień faktycznie zdecydują się w najbliższym czasie na dziecko?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.