O TYM SIĘ MÓWI

Doda znika z show-biznesu przez ciążę?

Słowa gwiazdy nie pozostawiają co do tego wątpliwości

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2018 08:15

Ten rok należy w polskim show-biznesie do niej. Po tym, jak w połowie kwietnia wzięła cichy ślub w Hiszpanii z Emilem Stępniem nikt nie ma wątpliwości, że potrafi chronić prywatność, jeśli tylko ma na to ochotę. Ostatnio Doda zaczęła wspominać w wywiadach, że myśli nad zniknięciem z życia publicznego za sprawą zmiany priorytetów w jej życiu. Czy jednym z nich stało się posiadanie dziecka?

Doda chce mieć dziecko z Emilem Stępniem. Czy zniknie z show-biznesu?

Jeszcze w zeszłym roku twierdziła, że nie jest gotowa, by zostać matką, ponieważ dziecko wymaga opieki 24 godziny na dobę i z racji zobowiązań zawodowych trudno byłoby jej temu sprostać. Jednak wszystko zmieniło się, gdy w hiszpańskiej Marbelli wyszła za mąż za producenta Emila Stępnia. Doda jest na tyle pewna łączącego ich uczucia, że rozważa... zniknięcie z show-biznesu i poświecenie się rodzinie!

Doda o ciąży i posiadaniu dziecka

Kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym Hannie Lis wokalistka stwierdziła, że na ciążę zdecyduje się, gdy... wyjedzie z Polski! „Nie wyobrażam sobie, żebym miała tutaj je wychować”, skwitowała.

Jednak gdy w połowie kwietnia wzięła sekretny ślub, jej znajomi w rozmowach z dziennikarzami zaczęli przekonywać, że Doda i Emil Stępień coraz częściej dyskutują na temat dzieci.

„Emil oswoił jej lęki. Doda mówi teraz, że pierwszy raz ma mężczyznę, wobec którego nie ma wątpliwości, że byłby dobrym ojcem. Obiecała mu, że na pewno będą mieli dzieci”, zapewniał informator Faktu.

Temat ten powrócił w najnowszym wywiadzie z piosenkarką. To, co odpowiedziała, jest co najmniej dwuznaczne i intrygujące.

„Poświęciłabym się tylko i wyłącznie jednej osobie i nigdy nie zaserwowałabym dziecku życia u boku matki, piosenkarki Dody”, stwierdziła Dorota Rabczewska-Stępień w wywiadzie dla se.pl

Czy to oznacza, że faktycznie zrealizuje plany o zawieszeniu kariery i poświęci najbliższą przyszłość jedynie bliskiej rodzinie?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.