O TYM SIĘ MÓWI

Doda podzieliła się z fanami romantyczną sesją ślubną i... wydała oświadczenie!

Dlaczego tak długo ukrywała swój związek?

Olga Figaszewska 16 kwietnia 2018 14:42

W sobotę Doda i Emil Stępień pobrali się w Hiszpanii w Marbelli. Piosenkarka postanowiła ukryć ten fakt przed całym światem. Teraz dzieli się swoją radością ze wszystkimi. W końcu jest szczęśliwa. Piosenkarka dawkuje poszczególne informacje za pośrednictwem Instagrama. Jak państwo młodzi prezentowali się podczas tego wyjątkowego dnia? Dlaczego ukrywała swój związek tyle czasu?

Doda o ślubie, miłości i mężu. Co zdradziła?

Gwiazda od miesięcy przygotowywała się do swojego wielkiego dnia.  Doda postanowiła zdradzić, dlaczego tak długo skrywała prawdę na temat swojej relacji z Emilem?

„Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ.

Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto 😉

Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu miejskiego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem”, wyznała Doda.

Suknia panny młodej  to kreacja z kolekcji ślubnej marki Berta. Suknie projektu Balliti można kupić w salonach Madonna w Krakowie, Katowicach i w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Jak dało się dowiedzieć Party.pl, suknie ślubne izraelskiej marki mieszczą się w przedziale cenowym od 29 aż do 54 tysięcy złotych!

Zobaczcie te wspaniałe kadry w naszej galerii!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.