Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
Z OSTATNIEJ CHWILI

Doda pogrążona w żałobie. Zmarła jej ukochana babcia...

„Jej ostatnim życzeniem było, żebym nie przestawała śpiewać”

Weronika Kostyra 20 czerwca 2018 22:00
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Doda poinformowała fanów o śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu. Dziś w wieku 91 lat zmarła jej ukochana babcia Pelagia. Gwiazda już wcześniej informowała, że od dłuższego czasu stan jej zdrowia był zły.

Doda pożegnała babcię

Dorota Rabczewska-Stępień była bardzo związana z babcią, która od jej dzieciństwa mieszkała razem z rodziną. Już wcześniej prosiła fanów o wsparcie i modlitwę. Miała świadomość, że ukochana osoba może odejść lada dzień. Gwiazda często wspominała, że babcia zawsze okazywała jej dużo wsparcia i zachęcała do śpiewania. Martwiła się też o życie prywatne wnuczki.

Doda opublikowała zdjęcie z babcią i dodała do niego poruszający opis: „Dziś w wieku 92 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas”, napisała. 

TAGI #Doda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.