Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
Z OSTATNIEJ CHWILI

Doda pogrążona w żałobie. Zmarła jej ukochana babcia...

„Jej ostatnim życzeniem było, żebym nie przestawała śpiewać”

Weronika Kostyra 20 czerwca 2018 22:00
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Doda poinformowała fanów o śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu. Dziś w wieku 91 lat zmarła jej ukochana babcia Pelagia. Gwiazda już wcześniej informowała, że od dłuższego czasu stan jej zdrowia był zły.

Doda pożegnała babcię

Dorota Rabczewska-Stępień była bardzo związana z babcią, która od jej dzieciństwa mieszkała razem z rodziną. Już wcześniej prosiła fanów o wsparcie i modlitwę. Miała świadomość, że ukochana osoba może odejść lada dzień. Gwiazda często wspominała, że babcia zawsze okazywała jej dużo wsparcia i zachęcała do śpiewania. Martwiła się też o życie prywatne wnuczki.

Doda opublikowała zdjęcie z babcią i dodała do niego poruszający opis: „Dziś w wieku 92 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas”, napisała. 

TAGI #Doda

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?