Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
Z OSTATNIEJ CHWILI

Doda pogrążona w żałobie. Zmarła jej ukochana babcia...

„Jej ostatnim życzeniem było, żebym nie przestawała śpiewać”

Weronika Kostyra 20 czerwca 2018 22:00
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Doda poinformowała fanów o śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu. Dziś w wieku 91 lat zmarła jej ukochana babcia Pelagia. Gwiazda już wcześniej informowała, że od dłuższego czasu stan jej zdrowia był zły.

Doda pożegnała babcię

Dorota Rabczewska-Stępień była bardzo związana z babcią, która od jej dzieciństwa mieszkała razem z rodziną. Już wcześniej prosiła fanów o wsparcie i modlitwę. Miała świadomość, że ukochana osoba może odejść lada dzień. Gwiazda często wspominała, że babcia zawsze okazywała jej dużo wsparcia i zachęcała do śpiewania. Martwiła się też o życie prywatne wnuczki.

Doda opublikowała zdjęcie z babcią i dodała do niego poruszający opis: „Dziś w wieku 92 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami ,która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas”, napisała. 

TAGI #Doda

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…