Z ŻYCIA GWIAZD

Dla miłości porzuci scenę. Doda zniknie z show-biznesu?

Piosenkarka postanowiła iść za ciosem i znów szokuje

Gabriela Czernecka 29 maja 2018 14:03

Od trzynastego roku życia podbija polski rynek muzyczny. Z dnia na dzień okrzyknięto ją największą polską skandalistką w show-biznesie, ale dziś kompletnie nie przypomina siebie sprzed lat. Niedawno zszokowała swoich fanów, bowiem wyszła za mąż! Doda czerpie z życia pełnymi garściami, ale jak widać jest jeszcze coś, czym może zaskoczyć. Czy to koniec kariery Dody w show-biznesie?

Doda kończy karierę?

O tym, że piosenkarka myśli o zakończeniu kariery gwiazda poinformowała swoich fanów jakiś miesiąc temu. Na Instagramie Dody pojawił się wówczas krótki filmik, w którym wyznała, że zamierza chwilę odpocząć od show-biznesu. „Chciałabym, żeby ta płyta była inna niż do tej pory, taka od czapy. Bo kto wie, może to moja ostatnia płyta? Czemu ostatnia płyta? Pracuję od trzynastego roku życia. W trasie jestem od kilkunastu lat. Więc chciałabym odsapnąć chwilę. Zrobić przerwę od show biznesu. Tego całego świata, który zakotłował moim życiem. Zobaczyć, co jest po tej drugiej stronie…”, mówiła na Instastories.

Wiadomość zeelektryzowała jej fanów, którzy zaczęli zasypywać gwiazdę pytaniami. Ta konsekwentnie odmawiała jednak komentarza. Wygląda na to, że Doda pracuje nad płytą, która może być jej ostatnią. Ślub z Emilem Stępniem przewartościował jej życie. Piosenkarka chce teraz w pełni cieszyć się urokami małżeństwa, a nie jest to obecnie możliwe przez nadmiar obowiązków. 

„To prawda chciałabym czerpać z małżeństwa to, co udało mi się w końcu zbudować. Chciałabym czerpać z niego pełnymi garściami, a nie jest to możliwe, gdy człowiek cały czas jest w trasie i cały czas jest aktywny zawodowo”, wyznała w rozmowie z WideoPortalem. Faktycznie, Doda nieustannie jest w trasie i koncertuje. Niedawno mieliśmy okazję widzieć ja na sopockiej scenie podczas SuperHit Festiwalu, gdzie śpiewała swoje najnowsze utwory.

Nic dziwnego, że artystka myśli o zrobieniu sobie przerwy od show-biznesu. „Też bym chciała powspierać męża, który jest producentem filmowym, ja już sobie nic nie muszę udowadniać, wszystkie ambicje już swoje spełniłam. Osiągnęłam w kraju, wszystko to, co sobie wymarzyłam. Moja droga zawodowa zaczyna mi bardziej doskwierać niż sprawiać przyjemność, więc chciałabym odpocząć na jakiś czas”, mówi w rozmowie z WideoPortalem.

Doda w ciąży? Gwiazda komentuje plotki

Choć nie jest to zadowalająca wieść dla jej fanów, ci rozumieją i z niecierpliwością oczekują na jej najnowszą (mając nadzieję, że jednak nie ostatnią) płytę. Gwiazda odniosła się także do plotek dotyczących przyszłego macierzyństwa. Odkąd artystka ogłosiła, że jest już mężatką, fani czekają na kolejne wspaniałe wieści ze strony piosenkarki.

O tym czy Doda jest w ciąży najprawdopodobniej media dowiedzą się jako ostatnie, bowiem gwiazda udowodniła już, że jeśli chce to potrafi zatrzymać wszystko w tajemnicy. „Jak ktokolwiek mi powie, że nie trzymam języka za zębami to przypomnę, że przez dwa lata ukrywałam swój związek”, po czym dodaje: „Trzeba być idiotą ignorantem, głupkiem, żeby nie wyciągnąć z tego lekcji”.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.