jak mieszka Doda
Fot. instagram @dodaqueen
domy gwiazd

Luksusowe mieszkanie Dody łączy elegancki glamour z drapieżną nutą

Króluje tu czerń i połysk…

Wiktoria Oskroba 21 maja 2024 18:30
jak mieszka Doda
Fot. instagram @dodaqueen

Doda od początku kariery stawia na indywidualizm i nie boi się głośno wyrażać własnego zdania. Jej odważny charakter uwidacznia się w muzyce, stylizacjach i, jak się okazuje, także w aranżacji wnętrz. Zobaczcie jak mieszka Dorota Rabczewska!

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszkają Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Wielkie panoramiczne okna robią wrażenie! Co za widoki!

Domy gwiazd 2024: jak mieszka Doda?

40-letnia artystka słynie z wyrafinowanego gustu i lubi otaczać się luksusem. Nie inaczej jest w jej mieszkaniu. Patrząc na zdjęcia publikowane przez gwiazdę, widać, że aranżacja wnętrz jest dokładnie przemyślana. Wewnątrz dominuje styl glamour.

Design 2024: gra czerni i bieli we wnętrzach Dody

Uwagę zwraca natychmiast monochromatyczna kolorystyka. Króluje tu czerń w ultraeleganckim wydaniu - o wysokim połysku. Widać to przede wszystkim na meblach kuchennych. Kontrastuje tu jedynie jasna podłoga z dużych, jednolitych płyt. Również w jadalni rozjaśniono wnętrze jasnymi panelami. Tu aranżację dopełniły modne czarne fotele tapicerowane aksamitnym materiałem.

Modne wnętrza 2024: Doda stawia na glamour

W salonie Doda postawiła na czarne ściany. Pomieszczenie rozjaśnia biała klatka schodowa, oraz stół i pikowane krzesła w stylu glamour. Nie brakuje dodatków, takich jak srebrny świecznik czy obraz - podobizna artystki, które dodają wnętrzu indywidualnego charakteru.

CZYTAJ TEŻ: Na wsi Joanna Jabłczyńska odnalazła swoją oazę. Idyllicznej wiejskiej chacie nadała designerski charakter

Jak podoba Wam się mieszkanie Dody?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.