Dom Joanny Jabłczyńskiej na wsi
Fot. Instagram @joannajablczynska
domy gwiazd

Na wsi Joanna Jabłczyńska odnalazła swoją oazę. Idyllicznej wiejskiej chacie nadała designerski charakter

Odkryła też pewną tajemnicę...

Wiktoria Oskroba 10 maja 2024 16:26
Dom Joanny Jabłczyńskiej na wsi
Fot. Instagram @joannajablczynska

Największą popularność przyniosła jej rola Marty w serialu „Na Wspólnej” czy Tosi w filmie „Nigdy w życiu!”. Joanna Jabłczyńska z sukcesem zajmuje się również dubbingiem, a jej głos z łatwością rozpoznamy m.in. w znanych filmach dla dzieci. Zawodowo Joanna Jabłczyńska jest też radcą prawnym i prowadzi własną kancelarię.

Mimo że intensywna kariera Joanny Jabłczyńskiej skupia się w Warszawie, aktorka kocha spędzać wolne chwile na łonie natury - polska wieś jest jej miejscem na ziemi. Zobaczmy, jak mieszka Joanna Jabłczyńska!

ZOBACZ TAKŻE: Choć dopiero co stała się gwiazdą, od lat żyje jak księżniczka. Luksusowe wnętrza Luny to połączenie czystej bieli i pałacowej przestrzeni

Joanna Jabłczyńska mieszka w malowniczej wiosce

Od kilku lat Joanna Jabłczyńska szuka wytchnienia na wsi, a momentami spędzonymi w domu chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. W odległości około 100 km od Warszawy kupiła posiadłość z ogrodem i stodołą, którą postanowiła odnowić!

Wieś stała się oazą Joanny Jabłczyńskiej

Patrząc na zdjęcia publikowane przez aktorkę, widać, że na wsi może ona liczyć na błogi spokój. Aktorka jednak spędza tam czas bardzo aktywnie. Chętnie wychodzi na jogging czy przejażdżkę rowerem. W ogrodzie uprawia zaś własne warzywa, co przynosi jej wiele satysfakcji!

Ta stodoła była marzeniem Joanny Jabłczyńskiej

Niedawno gwiazda pokazała jak wygląda jej odnowiona stodoła, w której gości swoją rodzinę i przyjaciół. To wymarzone miejsce na letnią imprezę, a nawet eleganckie przyjęcie! Uwagę przykuwa duża przestrzeń. Pomieszczenie wykończone jest naturalnym drewnem. Na jedno z prywatnych wydarzeń przy białych stołach zagospodarowano miejsce dla kilkunastu osób. Nie zabrakło także klimatycznych dekoracji - girlandy świetlnej czy zielonych roślin w stylowych wazonach.

Malownicze wnętrza w domu Joanny Jabłczyńskiej. Tajemnica remontu

W domu aktorka chętnie podkreśla wiejski charakter posiadłości, nadając mu nowego wymiaru. Wnętrza jej domu są odnowione. W salonie ściany ze starych cegieł pomalowano na biało, a na podłodze położono naturalne, drewniane deski. Do aranżacji gwiazda dodała modną niebieską kanapę w stylu retro. Wnętrze prezentuje się bardzo przytulnie i zachowuje ponadczasowy styl z sielską nutą.

CZYTAJ TEŻ: Wyrafinowane wnętrza Tomasza Raczka wypełniają marynistyczne akcenty. Oryginalny gabinet nazywa swoim „mostkiem kapitańskim”

Niedawno aktorka postanowiła zrobić remont. Większość prac wykonuje samodzielnie. Gdy zrywała podłogi w kuchni, okazało się, że pod nią jest jeszcze jedno pomieszczenie - piwnica! "Mieliśmy tylko dach wymienić... serio gdzieś popełniliśmy błąd. Z dobrych informacji to odkryliśmy piwnicę pod pomieszczeniem, które było kuchnią", napisała o swoim 100-letnim domu.

Ulubienica widzów zamierza zrobić pewnego rodzaju właz z kuchni, który będzie przenosił domowników do spiżarni.

Jak podoba Wam się wiejska posiadłość Joanny Jabłczyńskiej?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.