Luksusowe mieszkanie Luny
Fot. instagram @musicofluna
o tym się mówi!

Choć dopiero co stała się gwiazdą, od lat żyje jak księżniczka. Luksusowe wnętrza Luny to połączenie czystej bieli i pałacowej przestrzeni

Co jeszcze skrywa jej warszawskie mieszkanie?

Wiktoria Oskroba 9 maja 2024 18:00
Luksusowe mieszkanie Luny
Fot. instagram @musicofluna

Luna prężnie pnie się po szczeblach kariery muzycznej. W swojej rozpoczynającej się dopiero karierze już dotarła na światową scenę Konkursu Piosenki Eurowizji. Mimo że nie awansowała do finału, sam występ jest ogromnym osiągnięciem dla osoby w tak młodym wieku. Jak prywatnie żyje Luna? Zobaczmy jej niesamowite wnętrza!

ZOBACZ TAKŻE: Wyrafinowane wnętrza Tomasza Raczka wypełniają marynistyczneakcenty. Oryginalny gabinet nazywa swoim „mostkiem kapitańskim”

Domy gwiazd 2024: luksusowe mieszkanie Luny

Patrząc na publikowane przez Lunę zdjęcia w mediach społecznościowych, często można natknąć się na te z jej prywatnego mieszkania. Jego wnętrza robią wrażenie - apartament wokalistki znajduje się w zabytkowej warszawskiej kamienicy! Tego rodzaju nieruchomości kosztują krocie...

Według regulaminu Konkursu Piosenki Eurowizji, jego uczestnicy nie otrzymują nagród pieniężnych. Jak więc jest możliwe, że gwiazda na samym początku kariery może pozwolić sobie na taki luksus?

CZYTAJ TEŻ: Mieszkanie Anity Lipnickiej to prawdziwa artystyczna oaza. Tak wygląda designerski loft wokalistki

Domy gwiazd 2024: Rodzina Luny może pozwolić sobie na luksus

Prywatnie Luna jest córką właściciela wielomilionowego biznesu. Jej ojciec jest założycielem firmy Dawtona produkującej przetwory spożywcze. Według danych przedstawionych przez portal bizraport.pl wartość przedsiębiorstwa szacuje się na 876 milionów złotych! Nic więc dziwnego, że Luna dzięki wsparciu rodziny ma możliwość rozwijać swoją pasję w doskonałych warunkach.

Mieszkanie Luny to oaza w sercu miasta

24-letnia artystka czerpie inspiracje z natury, poezji oraz takich dziedzin jak astrologia czy filozofia. Studiuje też na wydziale "Artes Liberales" na Uniwersytecie Warszawskim. Także jej wnętrza muszą więc mieć odpowiedni klimat. Co znajdziemy w mieszkaniu Luny? 

Klimatyczne mieszkanie Luny: tych wnętrz można jej pozazdrościć!

Uwagę natychmiast przykuwa ogromna przestrzeń. Mieszkanie jest doskonale doświetlone przez duże okna, co sprawia, że wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Białe ściany ozdobiono klasyczną sztukaterią, którą idealnie uzupełnia drewniany parkiet ułożony w modną jodełkę. Całość daje efekt jak z prawdziwej paryskiej kamienicy!

Luna stawia na prostotę we wnętrzach

Patrząc na zdjęcia widać, że w mieszkaniu panuje minimalizm: zarówno w ilości mebli, jak i stylu. Na próżno szukać tam przepychu. Do surowej, klasycznej bazy, artysta dodała jedynie pojedyncze, wyraziste elementy aranżacji, takie jak fantazyjne, podświetlane lustro.

Mieszkanie Luny: stąd gwiazda czerpie swoją moc

Nie da się ukryć, że w domu ulubionym miejscem Luny jest jej muzyczny kącik. To właśnie przy swoim białym pianinie najczęściej pokazuje się w mediach społecznościowych. Nie brakuje tam także klimatycznych akcentów, które idealnie oddają jej artystyczny wizerunek - naturalnych kadzideł, naturalnych kamieni, świec czy kart tarota.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.