Ten kolor to hit tego sezonu!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2021 16:27

Lipiec i sierpień to idealne miesiące na wesele. Po okresie pandemii i mocnych obostrzeniach, w końcu można organizować wesela, co jest również doskonałą okazją do wybrania zjawiskowej kreacji. W tym roku na weselach królując czerwone suknie. Jedną z nich założyła Anna Czartoryska-Niemczycka, która na zdjęciu wygląda zjawiskowo, niczym na oskarową galę. 

Czytaj też: Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała wnętrze swojego niesamowitego domu!

Ubierz się jak Anna-Czartoryska-Niemczycka

Na Instagramie aktorki pojawiło się piękne zdjęcie, gdzie pozuje na tarasie w czerwonej, zjawiskowej, długiej sukni. Anna Czartoryska wygląda, jakby wybierała się na wielką galę. Jej długie, falowane, ciemne włosy są idealnym zwieńczeniem klasycznej i jednocześnie odważnej stylizacji. 

Zobacz też: Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: nie dawano im szans, ale wygrała miłość

Czerwone sukienki to hit na wesele 2021

W tym roku wśród gości weselnych panuje moda na czerwone sukienki, głównie w wersji maksi. Nic dziwnego - ten kolor jest nie tylko romantyczny, ale pięknie podkreśla letnią opaleniznę. Dodaje uroku i podniosłości wydarzeniu. Zebraliśmy dla Was najpiękniejsze czerwone suknie, które idealnie sprawdzą się podczas wesela 2021. Zajrzyjcie do naszej galerii! 

1/6
Czerwona suknia
Copyright @Rene
1/6
2/6
Czerwona suknia
Copyright @Kasia Zapała
2/6
3/6
Czerwona suknia
Copyright @My
3/6
4/6
Czerwona suknia
Copyright @
4/6
6/6
Czerwona suknia
Copyright @
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.