Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki
Fot. Kurnikowski/AKPA
ZWIĄZKI GWIAZD

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki świętują 11. rocznicę. Aktorka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Para wglądała zachwycająco!

Maria Elas 1 kwietnia 2024 19:53
Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki
Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki świętują właśnie 11 rocznicę ślubu! Z tej okazji zdecydowali się podzielić z obserwatorami niezwykle wyjątkowymi fotografiami zza kulis swojej sesji ślubnej! Do tej pory widzieliśmy niewiele zdjęć pary w stroju ślubnym. Aktorka zdradziła jednak jeden szczegół: zdjęć wcale nie zrobiono podczas ich imprezy ślubnej!

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki świętują 11. rocznicę ślubu

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki stanęli na ślubnym kobiercu 1 kwietnia 2013 r. Miesiące wcześniej media aż huczały na temat ich ceremonii: pojawiało się wiele artykułów, w których sugerowano, że ich wesele będzie imprezą roku, na której pojawi się cała rzesza sław oraz będzie kosztować niemałą fortunę. Syn miliardera i jego wybranka zaskoczyli jednak wszystkich w zupełnie inny sposób: zakochani zdecydowali się na skromną ceremonię za granicą, na którą zaprosili tylko najbliższych. 

Przez długi czas nie pokazywali nawet zdjęć z tego ważnego dla nich wydarzenia. Dopiero po kilku latach, gdzieniegdzie na mediach społecznościowych pojawiło się kilka fotografii. Teraz gdy para świętuje 11 rocznicę ślubu, Anna Czartoryska opublikowała kilka zdjęć w sukni ślubnej. Kryje się za nimi jednak jeden sekret: zostały zrobione zaledwie rok temu! 

Sprawdź też: Była gotowa wiele poświęcić dla pasji. Taniec przyniósł Hannie Żudziewicz miłość i szczęście

Anna Czartoryska Niemczycka, Michał Niemczycki, ślub, 2013, facebook
Fot. Krzysztof "Smyk" Siemieński

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki, ślub, 2013, arch. prywatne (Facebook)

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej: „Nadal mieścimy się w nasze stroje”

Z okazji 11 rocznicy ślubu z Michałem Niemczyckim Anna Czartoryska-Niemczycka opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcia z sesji ślubnej. Przy okazji zdradziła sekret: Chociaż para pobrała się w 2013 r., na upamiętnienie tej chwili zdecydowali się dopiero... w zeszłym roku, gdy świętowali okrągłą, dziesiątą rocznicę. „11 lat po ślubie. Nadal mieścimy się w nasze stroje, i całe szczęście, bo sesję ogarnęliśmy dopiero rok temu, gdy z 2 zrobiło się 6!!!” mogliśmy przeczytać w opisie zdjęć. Aktorka miała oczywiście na liczbę osób w jej rodzinie: dwójka małżonków przywitała na świecie aż czwórkę dzieci. Niektóre z nich zobaczyć możemy na fotografiach zza kulis sesji! 

Jak pisała żona Michała Niemczyckiego, para założyła te same stroje, które mieli na sobie w 2013 r. Gdyby nie zaznaczyła, że zdjęcia zrobione zostały aż 10 lat później, wiele osób w ogóle by nie zauważyło! Zakochana para wygląda dokładnie tak samo, jak w dniu, w którym przyrzekali sobie miłość na kościelnym ołtarzu.  

Zobacz także: Po chorobie nie wierzył, że znów się zakocha. Teraz Jacek Rozenek planuje przyszłość z nową partnerką

Anna Czartoryska Niemczycka, Michał Niemczycki, sesja ślubna, instagram
Fot. instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki, sesja ślubna 

Anna Czartoryska Niemczycka, Michał Niemczycki, sesja ślubna, instagram
Fot. instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki, sesja ślubna

Anna Czartoryska Niemczycka, Michał Niemczycki, sesja ślubna, instagram
Fot. instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki, sesja ślubna, relacja na Instagramie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.