Jacek Rozenek, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Weronika Ławniczak/PAPAYA FILMS
O tym się mówi!

Po chorobie nie wierzył, że znów się zakocha. Teraz Jacek Rozenek planuje przyszłość z nową partnerką

"Udał mi się nowy związek nadzwyczaj"

Aleksandra Frankowska 29 marca 2024 10:51
Jacek Rozenek, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Weronika Ławniczak/PAPAYA FILMS

Jacek Rozenek szukał szczęścia w miłości. I chociaż otwarcie mówił, że po chorobie nie liczy na miłość, los się do niego uśmiechnął. Dziś jest związany z 20 lat młodszą partnerką i otwarcie mówi o ślubie. Co się zmieniło? Czy spotkał tę jedyną?

Jacek Rozenek jest zakochany

Nowa partnerka Jacka Rozenka ma na imię Maria i jest od niego 20 lat młodsza. Różnica wieku nie przeszkodziła jednak partnerom na stworzenie udanej relacji. Wcześniej aktor spotykał się jeszcze z Roksaną Gąską, jednak po chorobie aktora, para się rozstała. Rozenek zapytany o to, jakie ma plany wobec nowej partnerki, odparł szczerze.

ZOBACZ TEŻ: Traci nadzieję, że odbuduje relacje z córką. "Długo bolało mnie serce", mówi Kostek Yoriadis 

"Udał mi się nowy związek nadzwyczaj i pewnie będę chciał go zalegalizować, ale jeszcze nie poczyniłem żadnych kroków. Zastanowię się nad tym" - mówił Rozenek w rozmowie z JastrząbPost.

Jacek Rozenek
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Jacek Rozenek, partnerka Maria, Warszawa, „Pszczelarz” - pokaz specjalny filmu z udziałem gwiazd, 10.01.2024 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Jacek Rozenek, partnerka Maria, Warszawa, „Pszczelarz” - pokaz specjalny filmu z udziałem gwiazd, 10.01.2024 rok

Jacek Rozenek ponownie uwierzył w miłość

Aktor w 2019 roku przeszedł udar niedokrwienny. Długi powrót do zdrowia i rehabilitacja odbiły się na jego relacji z Roksaną Gąską i związek się zakończył. Wówczas Rozenek mówił, że nie liczy już na miłość. 

"Nie ma sensu uciekać w związki, bo boimy się samotności. Nie wierzę, że zakocham się jeszcze w swoim życiu, że jakaś kobieta zakocha się we mnie. Dlaczego? Bo nie jestem już atrakcyjnym partnerem. Duchowo nie różnię się od siebie sprzed udaru, ale cieleśnie jestem kimś innym. Z ręką na sercu przyznam, że nie tęsknię za byciem w związku" - mówił w 2022 roku w wywiadzie dla VIVA!.

Jacek Rozenek, premiera „Kochanie zrób mi dziecko”, Teatr Kamienica, 29.03.2023 rok
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Teraz Rozenek jest naprawdę szczęśliwy i mamy nadzieję, że to się nie zmieni! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.