Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
domy gwiazd

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała wnętrze swojego niesamowitego domu!

Jak mieszka słynna aktorka?

Redakcja VIVA! 24 maja 2021 13:30
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka to jedna z bardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Gwiazda, w której żyłach płynie błękitna krew jest żoną Michała Niemczyckiego - para jest sześć lat po ślubie i może pochwalić się trójką dzieci. Anna jest mamą siedmioletniego Ksawerego, pięcioletniej Janiny i najmłodszego dwuletniego Antosia, który przyszedł na świat w maju 2019 roku. Jak mieszka rodzina?

Zobacz także: Anna Czartoryska pokazała wnętrze swojej wyjątkowej sypialni!

Gwiazda utrzymuje kontakt ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 56 tysięcy followersów. Ostatnio Anna opublikowała zdjęcie ze swojego domu, na którym nie tylko widać jej synka, ale przede wszystkim piękne wnętrze, które dużo mówi o właścicielce. Widać, że Anna i Michał mają doskonały gust, a dom który stworzyli dla swojej rodziny jest elegancki i zarazem przytulny.  Para zdecydowała się na aranżację wnętrz w jasnych kolorach. Na pomalowanych na biało ścianach wiszą ciekawe plakaty. Nie zabrakło też kwiatów doniczkowych. Drewniana podłoga sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej przytulne i naturalne. Hitem są meble - oryginalny fotelu, biała sofa i ciekawa lampa sprawiają, że wnętrze nabiera designerskiego charakteru.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?