Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
domy gwiazd

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała wnętrze swojego niesamowitego domu!

Jak mieszka słynna aktorka?

Redakcja VIVA! 24 maja 2021 13:30
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka to jedna z bardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Gwiazda, w której żyłach płynie błękitna krew jest żoną Michała Niemczyckiego - para jest sześć lat po ślubie i może pochwalić się trójką dzieci. Anna jest mamą siedmioletniego Ksawerego, pięcioletniej Janiny i najmłodszego dwuletniego Antosia, który przyszedł na świat w maju 2019 roku. Jak mieszka rodzina?

Zobacz także: Anna Czartoryska pokazała wnętrze swojej wyjątkowej sypialni!

Gwiazda utrzymuje kontakt ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 56 tysięcy followersów. Ostatnio Anna opublikowała zdjęcie ze swojego domu, na którym nie tylko widać jej synka, ale przede wszystkim piękne wnętrze, które dużo mówi o właścicielce. Widać, że Anna i Michał mają doskonały gust, a dom który stworzyli dla swojej rodziny jest elegancki i zarazem przytulny.  Para zdecydowała się na aranżację wnętrz w jasnych kolorach. Na pomalowanych na biało ścianach wiszą ciekawe plakaty. Nie zabrakło też kwiatów doniczkowych. Drewniana podłoga sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej przytulne i naturalne. Hitem są meble - oryginalny fotelu, biała sofa i ciekawa lampa sprawiają, że wnętrze nabiera designerskiego charakteru.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.