Kasia Stankiewicz
Fot. AKPA/Reserved/Kazar/Aryton
Get The Look

Ubierz się jak Kasia Stankiewicz! Klasyczna czerń w nowoczesnym wydaniu!

Idealna stylizacja na wieczorne wyjście!

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 15:27
Kasia Stankiewicz
Fot. AKPA/Reserved/Kazar/Aryton

Dawno niewidziana Kasia Stankiewicz, była wokalistka zespołu Varius Manx pojawiła się wczoraj na pokazie najnowszej kolekcji marki MMC. Piosenkarka zachwyciła niecodzienną stylizacją w klasycznym odcieniu czerni – wszyscy patrzyli tylko na nią. Jak wyglądała Kasia Stankiewicz?

Czytaj też: Tak wygląda siostra Kasi Stankiewicz. Anna jest do niej bardzo podobna

Kasia Stankiewicz w eleganckiej i nowoczesnej stylizacji podczas pokazu MMC

Tegoroczny pokaz MMC jesień-zima 2021/2022 zgromadził wiele gwiazd polskiego show biznesu. Wśród nich pojawiła się również dawno niewidziana Kasia Stankiewicz, która olśniła swoją stylizacją.

Na ten wyjątkowy wieczór wokalistka wybrała czarny top odsłaniający brzuch, do tego dłuższą, czarną, oversize’ową marynarkę, obcisłe spodnie z paskiem pod przegubem stopy oraz czarna sandałki.

Postawiła na klasyczną czerń i czerwone usta, a jej krótka blond fryzura dodała całość wyjątkowego charakteru.

Warto zwrócić uwagę również na sylwetkę wokalistki. Przez ostatnie lata Kasia Stankiewicz bardzo schudła. Widać jednak, że czuje się teraz pewna siebie i absolutnie piękna! Tak też wyglądała podczas wczorajszego wieczoru.

Czytaj również: Ubierz się jak Kate Middleton! Elegancja połączona ze sportowym stylem!

Ubierz się jak Kasia Stankiewicz

Stylizacja Kasi Stankiewicz bardzo przypadła wszystkim do gustu. Była elegancka i jednocześnie ponadczasowa. Podobny top i marynarkę można znaleźć w Reserved, odpowiednio w cenie 25,99 zł oraz 89,99 zł. Spodnie z charakterystycznym paskiem pod piętą dostępne są w ofercie Patrizia Aryton za 449 zł, zaś sandałki w Kazarze, w cenie 299 zł. 

Marynarka Kasi Stankiewicz
Fot. Reserved

Reserved, 89,90 zł

Top Kasi Stankiewicz
Fot. Reserved

Reserved, 25,99 zł

Spodnie Kasi Stankiewicz
Fot. Patrizia Aryton

Patrizia Aryton, 449 zł

Szpilki Kasi Stankiewicz
Fot. Kazar

Kazar, 299 zł

Kasia Stankiewicz na pokazie MMC
Fot. AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.