Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Nie zawsze się lubiły, później złapały wspólny język. Tak wygląda relacja Kasi Stankiewicz z młodszą siostrą

Razem wystąpią w programie „Dance, dance, dance”

Konrad Szczęsny 23 września 2023 19:56
Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Piękne, silne i... podobne jak dwie krople wody! Kasia Stankiewicz i jej siostra, Anna, w 2020 roku wzięły udział w drugiej polskiej edycji „Dance, dance, dance”. I to właśnie w tamtym czasie zachwyciły publiczność. Wiele osób zastanawiało się wówczas, czym zajmuje się Anna Stankiewicz i co wiadomo o jej życiu prywatnym?

Kasia Stankiewicz o relacji z siostrą: nie zawsze się lubiły

W 2020 roku chętnie pozowały do zdjęć na wiosennej konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej. Wywnioskować więc można było, że łączy je silna i wyjątkowa więź. Co wiemy o siostrze wokalistki Varius Manx?

„Z Anią lubimy się ostro pośmiać, a ponieważ mamy podobne poczucie humoru i ten sam dystans do siebie, dobrze bawimy się na tych treningach, mimo tak samo ciężkiej pracy i często niemałego bólu”, napisała wokalistka w styczniu 2020 roku pod postem na Instagramie.

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, 2009 rok

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, 2009 rok
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kasia Stankiewicz i Anna Stankiewicz w siedzibie TVP, 27 lutego 2020

Wiadomo, że Anna Stankiewicz jest młodsza od sławnej siostry. Ich relacja była dosyć burzliwa: nie od razu zapałały do siebie sympatią.

„Bardzo długo się z Anią nie lubiłyśmy. Co nie znaczy, że nie dostrzegałam pewnych rzeczy. Anka była dość niezależną osobą. Już jako 16-latka informowała rodziców, że wychodzi, a na pytanie: „Kiedy wrócisz?”, odpowiadała z uśmiechem: „Będę, o której będę”. Pierwszy raz zobaczyłam bezsilność mojej mamy. Wcześniej nie wyobrażałam sobie, że można się przeciwstawić tak silnej osobowości – nade mną miała totalną władzę”, ujawniła Kasia Stankiewicz w rozmowie ze „Zwierciadłem”.

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Tak wygląda Ania, młodsza siostra Kasi Stankiewicz

Co ciekawe, obie miały okazję... współpracować ze sobą na polu zawodowym! Ania śpiewała w chórkach u siostry w trakcie trasy koncertowej.

„Nawet jak jechałyśmy koncertowym busem razem, to każda siadała w innym końcu i rozmawiała z innymi ludźmi. Kiedy to się zaczęło zmieniać? Myślę, że to był ten moment, kiedy zostałam mamą. Poczułam wtedy dużą potrzebę bliskości. I z rodzicami, i z Anią, która zaczęła się pojawiać w moim życiu coraz częściej nie tylko ciałem, ale i duchem. To wtedy odkryłam, że jest między nami unikalna łączność. Że porozumiewamy się kodem, którego nie rozumie nikt inny. Wystarczy jedno spojrzenie i wszystko jest jasne”, zdradziła artystka.

Kim jest Ania, siostra Kasi Stankiewicz?

Ma artystyczną duszę, podobnie jak Kasia. I mimo że miała okazję występować na scenie z legendami polskiej muzyki rozrywkowej, takimi jak Urszula, nie poprzestała na tym. Ania z wykształcenia jestem bowiem logopedą i pedagogiem. Doskonale jednak łączyła obie pasje i nagrywała również autorskie kompozycje. Anna Stankiewicz prowadzi także profil na Instagramie. Obserwuje ją ponad 900 osób.

O jej życiu osobistym wiadomo niewiele.

Anna Stankiewicz, Katarzyna Stankiewicz, Kasia Stankiewicz
Fot. TRICOLORS/East News

Anię i Kasię Stankiewicz łączy wyjątkowa i silna więź

Kasia Stankiewicz: Taniec z gwiazdami, "Dance, dance, dance"

Przypomnijmy, że Kasia Stankiewicz wiosną 2016 roku wzięła udział w piątej edycji organizowanego przez telewizję Polsat „Tańca z gwiazdami”. Jej partnerem na parkiecie był wówczas Tomasz Barański. Zajęli koniec końców siódme miejsce na 11 par.

Nie od dziś wiadomo, że Kasia Stankiewicz ma sylwetkę godną pozazdroszczenia. Patrząc na jej zdjęcia trudno uwierzyć, że ma 46 lat! Klucz do sukcesu? Wysiłek i treningi. W 2018 roku wzięła też udział w zawodach Ironman, poprzedzonych intensywnym wysiłkiem fizycznym. 

„To dla mnie skok na głęboką wodę, ale mój organizm jest przeszczęśliwy”, podkreślała w rozmowie z Polskim Radiem.

Zdradziła również, jak wyglądały przygotowania do udziału w triathlonie.

„Robię to mądrze i stopniowo, bo nie jest sztuką wskoczyć w buty, pobiec i się wykończyć. Na tym etapie mam treningi, które odbywają się codziennie rano i trwają do 1,5 godziny. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz basen. Moi trenerzy mówią, że szybko się uczę, bo moje ciało ma dobrą pamięć”, zdradziła na antenie Czwórki.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.