Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
NIEZWYKŁE RELACJE

Nie poszła w jej ślady, żyje w cieniu. I choć siostra Nataszy Urbańskiej jest jej przeciwieństwem, zawsze mogą na siebie liczyć

„To jest kobieta petarda", mówi wokalistka

Karol Sowa 18 sierpnia 2023 15:56
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska od wielu lat zachwyca na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka wciąż się rozwija i realizuje swoje pasje. Co więcej, niebawem zadebiutuje jako trenerka w programie The Voice Kids. Prywatnie jest szczęśliwą mamą Kaliny i żoną Janusza Józefowicza. W dodatku utrzymuje bardzo dobre relacje z rodzicami i starszą siostrą. Kim jest Magdalena i co o niej wiemy?

Kim jest Magdalena, siostra Nataszy Urbańskiej?

O siostrze Nataszy Urbańskiej niewiele wiadomo. Nie udziela się w mediach i nie interesuje jej świat show-biznesu. I choć próżno szukać o niej informacji w sieci, słynna wokalistka od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy. W jednym z wywiadów opowiedziała o swojej siostrze, na której do dzisiaj może polegać.

Okazuje się, że Natasza właśnie z Magdaleną spędziła cudowne dzieciństwo, do którego z wielkim sentymentem wraca pamięcią. W dodatku obie utrzymują bardzo dobre relacje i zawsze mogą na siebie liczyć. Gdy jedna z nich odniesie sukces, razem się cieszą. Natomiast w najgorszych momentach zawsze się wspierają. Co więcej, łączą je nie tylko więzy krwi, ale również macierzyństwo. Obie są mamami. 

CZYTAJ TEŻ: Był dla niej ogromnym wsparciem, zginął w tragicznym wypadku... Tak wyglądały ostatnie chwile i zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z żoną

Natasza Urbańska, siostra Magdalena, 13.09.2009 rok, Taniec z Gwiazdami X edycja

Natasza Urbańska, siostra Magdalena
Fot. TRICOLORS/East News

Natasza Urbańska, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Natasza Urbańska o relacji z siostrą Magdaleną

Piosenkarka w rozmowie z cozatydzen.tvn.pl przyznała, że bardzo kocha siostrę, jednak mają zupełnie różne charaktery. „Moja siostra jest moim przeciwieństwem. To jest niemożliwe. To jest kobieta petarda. Ona jest od wszystkiego. I zawsze wspierająca i zawsze mi przypomni "Natasza wypełniłaś to, teraz się zmienia ta umowa". Ja jestem, jak to mówię, trochę "odleciana". Mam cudownego człowieka, taką moją połóweczkę, która mnie wspiera i złości się, jak ktoś tylko źle napisze. To jest piękne, że taka mocna dziewczyna jest przy mnie. Z nią nie ma żartów, uważajcie!", opowiadała Natasza Urbańska. 

Czy Magdalena poszła w ślady siostry? Okazuje się, że również doskonale śpiewa, jednak jest osobą skrytą. Nie jest gotowa, aby zaprezentować się na ogólnopolskich konkursach. „Pamiętam początki, jeszcze przed gimnastyką artystyczną. Rodzice zaprowadzili nas do zespołu tanecznego, miałyśmy z 5-6 lat. Stałyśmy w kółku i bujałyśmy się na boki. I ja już wtedy postanowiłam, że będę miała tam na środku jakąś solówkę. Nie doszło do tego, bo siostra już narzekała na nudę i przestała chodzić. Siostra pięknie śpiewa, ale za mocno się krępuje, by pokazać to światu. Poszła w zupełnie innym kierunku, ale fajnie, bo się uzupełniamy", zwierzyła się ulubienica publiczności.

Obu Paniom życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ta miłość była obciążona tragedią, mimo rozstania zachowali dobre relacje. Historia Pawła Deląga i Bogny Sworowskiej

Natasza Urbańska, siostra Magdalena, 03.03.2007 rok, Warszawa Show TV Polsat " Jak oni spiewaja

Natasza Urbańska, siostra Magdalena
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Natasza Urbańska z siostrą i rodzicami, Warszawa, 18.02.2008 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.