Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Natasza Urbańska o sekrecie udanej relacji z mężem: „Może dzięki temu ten nasz związek tak się mocno trzyma”

Od 15 lat są szczęśliwym małżeństwem

Olga Figaszewska 21 września 2023 11:18
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Niezmiennie trwają u swojego boku, wspierają się w każdej sytuacji. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od ponad 20 lat tworzą zgrany duet, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, w tym od 15 są małżeństwem. Solidnym fundamentem ich związku jest przyjaźń. Oboje pielęgnują łączącą ich relację, a owocem ich miłości jest córka Kalina. Choć jak bumerang powracają plotki o kryzysie w małżeństwie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, zakochani udowadniają, że łączy ich wyjątkowa więź. Jak troszczą się o swoją miłość? Wokalistka i aktorka wyjawiła to w jednym z ostatnich wywiadów.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz – zgrany duet w pracy i życiu prywatnym

Poznali się, gdy Natasza Urbańska dołączyła do zespołu teatru Buffo, którego dyrektorem jest Janusz Józefowicz „Inteligencja, poczucie humoru, na każdy temat wiedział wszystko. Nie tylko na mnie to robiło wrażenie”, mówiła artystka o współpracy z przyszłym mężem w rozmowie z Izabelą Janachowską. Miłość pojawiła się z czasem. Wspólna praca – wielogodzinne próby, wyjazdy teatralne bardzo ich do siebie zbliżyły. „Ma ogromne ciepło, ma zrozumienie dla drugiej osoby. […] Wspaniałe poczucie humoru, jest ujmujący. Ta cała gama fajnych rzeczy w nim spowodowała, że oszalałam na jego punkcie”, zwierzała się potem wokalistka w programie „Taka jak ty” w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem. 

Nie wróżono im szczęśliwej przyszłości, nie wierzono w szczerość uczuć. Chociaż zakochanych dzieli 18 lat różnicy, to łączy wielka miłość. Ona stale się umacnia. Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska stanęli na ślubnym kobiercu 16 sierpnia 2008 roku. Wspólnie doczekali się córki Kaliny, która jest ich oczkiem w głowie i powoli kroczy ich śladami. Artystyczna para niezmiennie jest dla siebie ogromną motywacją i wsparciem.

Czytaj też: Natasza Urbańska pokazała się w nowej odsłonie: Antidotum na smutek, na niemoc, na bezsilność”..

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Fot. Krzysztof Dubiel

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Viva! 2011
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz z córką Kaliną, Viva! 2011

Natasza Urbańska o recepcie na udany związek

Recepta na tak udany związek? Przyjaźń, zaufanie i... wzajemna fascynacja. Zakochani cały czas są siebie ciekawi. „Jest niepokornym, intrygującym, seksownym mężczyzną”, mówiła Natasza Urbańska w rozmowie z VIVĄ! w 2021 roku. „Zauważam, jak Natasza się zmienia jako kobieta. Jej kobiecość jest coraz bardziej intrygująca. Natasza nie musi wisieć mi na ramieniu, a ja nie muszę ciągnąć jej za sobą. Robi swoje projekty, ja swoje. Myślę, że u nas najważniejsze jest to, że możemy być ze sobą, nie będąc na siebie skazani. Cieszę się, gdy coraz większy sens ma to, co Natasza robi. Zawodowo”, mówił nam z kolei Janusz Józefowicz.  

Reżyser jest dumny z osiągnięć żony. W 2022 roku Natasza Urbańska wygrała program „Mask Singer”, a niedawno wydała nową epkę pt. „Feeria”. Stawia przed sobą kolejne cele i wciąż się rozwija. Nie można też przejść obojętnie obok jej nowego wizerunku. Wokalistka zmieniła fryzurę. Tym razem postawiła na rudy kolor włosów. Wszystkie zmiany i jej nowe wcielenia nie umkną uwadze ukochanego. Artystka co jakiś czas zaskakuje Janusza Józefowicza!  To również składa się na sekret ich udanego związku.

„Myślę, że on to lubi, mimo że się przed tym broni. Mówi: poczekaj, daj mi chwilę, muszę się oswoić. Wiem, że potrzebuje tego czasu, ale widzę, że oczka mu się do mnie świecą i chyba to na tym polega”, zwierzała się w rozmowie z Plejadą. I dodała: „Lubi jak go zaskakuję i może dzięki temu ten nasz związek tak się mocno trzyma”. 

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź też: Nie poszła w jej ślady, żyje w cieniu. I choć siostra Nataszy Urbańskiej jest jej przeciwieństwem, zawsze mogą na siebie liczyć

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.